Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Amennyiben a tartásdij-fiztés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben a tartásdij-fiztés azárt nem tud megvalosulni, mert a felperes nem adta meg a valoperes eljárásban a számlaszámát (nincs hova utalni), mi a teendő (A felek kőzőtt semmifele kapcsolat, semmilyen modon nincs)?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben ez önhibának minősül? (Marmint a mulaszto reszeröl)

2016. máj. 10. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Tolem sem kertek a szamlaszamomat. Nem kell megadni szerintem. Penzt postan is lehet kuldeni. Irdd meg neki egyebkent a szamlaszamodat vagy ha nem tudja, a cimedet.
2016. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Külföldröl csak bankartyarol lehet utalni. (Nekem kene utalnom.)
2016. máj. 10. 00:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felhívhatja telefonon, írhat neki email, írhat neki fészbúkon, küldhet rózsaszín csekket, stb. Ha semmi nem jönne össze, még akkor is felhívhatja mondjuk a szüleit és elmondja nekik a helyzetet, azok meg vagy tovább adják az üzenetet, vagy megadják a számlaszámot. A 21.században arra hivatkozni, hogy valakivel nem lehet felvenni a kapcsolatot elég gyenge érv, ha csak az illető nem a sivatag közepén lakik egy föld alatti bunkerben.
2016. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lakom se sivatagban, se bunkerben. Külföldön, az igaz. A masik féllel az illető fokozott agresszivitasa, fenyegető magatartása, tettleges bántalmazása miatt nem tartom a kapcsolatot. A telefonszamot nem tudom, es eszem agaban sincs semmifele kapcsolatot keresni vele. Mint emlitettem külfőldről csak bankartyan keresztül tudok utalni, es csak euroban (a tartasdij ősszege is euroban van megadva). Ehez nemzetkőzi szamlaszam (IBAN es BIC kell) A kerdes arra vonatkoyik, hogy mivel az é hibajabol nem tudok utalni (nincs hova) felelőssegre vonhato vagyok-e.
2016. máj. 10. 01:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyezd letétbe a tartásdíj összegét, akkor nem leszel felelősségre vonható.
2016. máj. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen "felelősségre vonható" vagy ugyanis a megállapított időponttól neked fizetned kell havonta. Szóval előbb utóbb azt a pénzt oda kell adnod. Kérd el azt a számlaszámot ne legyél már ennyire béna.

Gondolom azt sem akarod hogy amíg ez a dolog lezajlik a gyerekeid nélkülözzenek.

Én is most válok nekem eszembe nem jutna kibúvókat keresni....

2016. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bízz meg egy ügyvédet, neki utalj, ő meg juttassa el a célszemélynek.
2016. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj ügyvéddel, rakd letétebe. Az önhiba ha arra vonatkozol, hogy nem tudsz bankszámlaszámot.
2016. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!