Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt ferjjel ujra kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ferjjel ujra kezdeni 8honapja valtunk o szeretne az ujra kezdest ket gyerekunk van 3 evesek vagy egy uj kapcsolat?

Figyelt kérdés

Valasunk oka

a nem mukodik kiabalas veszekedes gyakran pofon verekedes az o reszerol nem torodom anyagi gondok nem lehetett ra szamitani 6 evig birtam majd egyszer otthagytam akkor meg nem volt senki.... most a varatlanbol megjelent valaki az eletembe meg nem is talalkoztunk nyugi szerelmes nem vagyok


De most nem magam kell nezni hanem a gyerekeket is kit engedek be az eletukbe


Miota kulom vagyunk a gyerekek is pozitiv valtozason mentek at


2016. máj. 20. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg tudjátok javítani a problèmákat ès mind a ketten máshogy álltok egymáshoz akor mièrt ne?! A gyerekeknek is szüksège van az apjukra. Persze ha rendesen viselkedik veletek
2016. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hat ha ne adj isten is talalkozunk veszekedes a vege ....


Gyereknevelese egy nagy 0!


Ha nincs cigi nala aggressziv


Komoly gondjai vannak onuralom teren


Azt varja sajnaljam meg mert nem jo az anyjaval elnie


Mert eladta a hazat de elotte meg kirakodo vasart tartott a kozos dolgainkbol

2016. máj. 20. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt kell nézned, hogy mi jó neked és a gyerekeknek. Egy agresszív, bántalmazó, nemtörődöm ember biztosan nagyon hiányzik a kicsiknek. Elfelejtetted, hogy miért menekültél el tőle a gyerekeiddel? Te mit mondanál egy olyan anyára, aki egy ilyen mocskot önszántából a gyerekeire szabadítana újra?
2016. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat igen most meg jatsza h megvaltozott a kozos hazunkba se vett fel a tulajdonlapra a hitel kozos en meg fizetem a semmire mert ot nen erdekli az se 😕
2016. máj. 20. 10:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi is a kérdés?
2016. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eltelt 8 honap vagy kutyabol nem lesz szalonna?
2016. máj. 20. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem meg is valaszoltad.Nem igazan valtoznak mar az emberek felnott korban.Kitombolta magat es egyedul van.Igerget fut fat.Talalsz jobbat.
2016. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, egyedül is jobb, mint vele volt. Itt nincs kérdés, ennek a senkinek nincs keresnivalója az életedben.

Ha más összejön, összejön, ha nem, nem.

De ilyen alakkal ne békülj ki! Csak ígérget.

2016. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Túl azon h csak saját példámat tudom felhozni,engem is 2kicsivel hagyott ott,talpraálltam és találtam vkit aki klasszisokkal jobb partnerem és én még nagyon szerettem a férjem akkor amikor megtörtént,de a mostani párkapcsolatom fényében már nem is értem az akkori önmagamat.Sokkal jobb az életünk nélküle.A gyerekek is csak nyertek a váltással.
2016. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni. Az elején lehet, legalábbis addig, amíg vissza édesget, de utána kijön az igazi énje. A gyerekeidet nézd. Azt írod, hogy nekik is jobb külön az apjuktól. Látogassa őket, de a napi szintű veszekedés biztos nem hiányzik sem a gyerekeknek, sem neked, mert azt a kicsik is megérzik rajtad ha feszült vagy. Én úgyanezért hagytam el a férjem.
2016. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!