Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez válóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez válóok?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, ő 40 én 30 éves. 1 éve házasok. Külön kasszán vagyunk egy albérletben. Felvetette a témát hogy ideje neki házat vennie ( van kb 12.000.000ftja ) + baromi jól keres. Én pont annyit hogy a szükséges dolgokra +1-2 kikapcsolódásra elég. Én erre azt mondtam neki hogy nincs annyi pénzem hogy ennyit hozzátegyek, ha csak ki nem megyek dolgozni 3-4 évre és úgy tudok hozzátenni. Szerinte ez tök jó ötlet és menjek ki külföldre tök egyedül 3-4 évre azért hogy nagyobb házat tudjon venni.
2016. jún. 9. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán értitek a házasság intézményét. Olyan nincs, hogy "ő házat vesz", főleg nem úgy, hogy abba te is beleadsz kőkemény munkával. Közös dolgokról beszélünk, akkor is, ha külön kasszán vagytok. Ha a házastársad vesz házat, és nem ti együtt vesztek házat, ami a tietek közösen, akkor teljesen felesleges a házasság.
2016. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekünk venné, de ha én is tudnék beleadni akkor jobbat, nagyobbat vehetnénk.
2016. jún. 9. 11:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért házasodott veled össze? Mert nincs elköteleződve,nem is szeret... igen,válj el!
2016. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..


Milyen érdekes, hogy tegnap még teljesen máshogy szólt ugyanez a kérdés... Hmm.

2016. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Pontosan! Tegnap már fel volt téve a kérdés, máshogyan!

A lényeg nem változik! Neki van pénze, neked nincs.

Mégis mit vársz hogy eltartson? Nem értem...

Nincs pénzed akkor nem adsz a házba ennyire egyszerű.

Ha meg kint akarsz dolgozni akkor kijössz. Ne mástól tedd már függővé a saját életed, főleg olyantól ne függj aki egy nőt lazán kienged egyedül...

2016. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Belekevered a negatív dolgot.. Inkább örűlj... Hitel nélkűl lesz otthonotok.. Rengeteg dolgot tudsz dolgozni, takarítás, felújítás amivel hozzájárulsz.. És nem érzed magad kevesebbnek...
2016. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem!!!!
2016. jún. 9. 12:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az elég naiv dolog, hogy kimész külföldre pár évre aztán meggazdagodsz, nem olyan egyszerű mint azt az emberek gondolják. Álltalában a "kelet-európai" emberekben olcsó munkaerőt látnak. Olyan munkákat könnyen lehet kapni, mint takarítás, pincérkedés, amit a helyiek nem akarnak megcsinálni. Ezen kívül lakni is kell valahol, mondjuk attól függ, hogy melyik országba mész, de ahol én lakom, ott egy normális lakás legalább 300.000 ft havonta, egy szoba olyan 100.000ft-nál kezdődik és akkor még ott van az összes többi dolog ami megint sokkal sokkal drágább mint otthon, de hát te tudod...
2016. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha 5 év együttlét után szívesen megvolna nélküled 34 évig - az eléggé záróra, nem?

1-hez hasonlóan én sem értem, hogy ez mitől házasság, azon túl, hogy lett egy ilyen dokumentum.

Mi jót vártatok ettől, ha meg most mint egy részvénytársaság kisebbségi és többségi tulaja tervezgettek?

2016. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
lehet hogy rájött a kapuzárási pánik attól kicsit messze került a valóságtol
2016. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!