Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tegyem magam túl az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl az egészen? Lassan három hónapja külön vagyunk a férjemtől, mert megcsalt. Beadtam a válópert. Nagyon fáj még mindig, nem tudom hogy mikor tudom magam túltenni rajta.

Figyelt kérdés
Hatalmasat csalódtam benne, hiszen mindennél jobban szerettem, ráadásul van egy 17 hónapos gyönyörű, okos kislányunk.Most olyan életvitelt folytat, hogy reggeltől estig kocsmázik, verekedik stb.! Persze mindemellett, azt állítja hogy még mindig szeret, sőt még jobban mint valaha. Hogyan tudok kilábalni ebből az egészből, mikor múlik el ez a gyötrő fájdalom?
2010. ápr. 12. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez majd segít:

[link]

2011. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!