Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ügyvéddel könnyebb nyerni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ügyvéddel könnyebb nyerni?

Figyelt kérdés
Mennyit számít az ügyvéd szerintetek? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, volt aki polgári perben pert nyert és úgy érzi, hogy ezt az ügyvédnek köszönheti? Válással kapcsolatban érdekelnének történetek, hogy mit és mennyit segített az ügyvéd. A puszta jelenléte befolyásol valamit?

2016. júl. 7. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít egy tönkrement házasságban győzelemnek?


Nekünk nem volt ügyvédünk. Intelligens emberek módjára leültünk és elosztottuk, amink volt. Beszéltünk egymással és nem verekedtünk, főleg nem a bíróságon. Ennyit megérdemlünk, ha már éveket áldoztunk egymásra az életünkből.

2016. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Illetve ha az egyik fél bosszúból vinni akar mindent, a gyerek együtt, azt nem lehet megbeszélni. Nem tántorítható el, nem lehet vele beszélni. Szóval továbbra is a kérdésemre lennék kíváncsi.
2016. júl. 7. 11:13
 3/7 A kérdező kommentje:
*gyerekkel
2016. júl. 7. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Hiába akár mindent vinni.

A házasság alatt keletkezett vagyon feleződik. Legyen az lottónyeremény, vagy hitel.

Megegyezés nélkül a gyerekek elhelyezéséhez pszichológiai szakvéleményt, környezettanulmányt kérnek.

Meghallgathatnak tanúkat is (óvónő, szomszéd, nagynéni/nagybácsi, olyasvalakit aki rendszeres kontaktban van a családdal).

Tekintve, hogy mennyire nem vagy tisztában a csaladjogi törvényekkel, neked hasznos lenne egy ügyvéd.

2016. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezekkel tisztában vagyok, de a kérdésem még mindig nem ez volt.
2016. júl. 7. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

a vállást nem lehet megnyerni

és nem is box mecs csak hogy úgy mindent nyerjen és mindent elvigyen

a bíró dönt a papirok alapján

2016. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
Ügyvéd nélkül könnyebb bajba keveredni, én azt mondanám. Volt négy polgári peres ügyem, ez egyikben olyan nyilvánvalóan igazam volt, hogy nem is kerestem ügyvédet. Azt buktam el. :D
2016. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!