Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek igaz az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az hogy egy férfi még ha idősebb lesz nekik mindig könnyebb párt találni sőt fiatalabbat mint egy nőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért kérdezek ilyet,mert amikor ilyet mondtak nekem nagyon felbosszantott ez a nagyképű kijelentés...lehet,hogy minden férfi így gondolkodik?Ezt képzelik?
2012. nov. 7. 12:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%

Mi ebben a bosszantó? Ez tényleg így van, de nem látok benne semmi felháborítót, ez van. Háborogjunk azért is, hogy miért kék az ég, miért nem lila...

Fogjuk már fel, hogy egy nő nem ugyanolyan, mint egy férfi, sosem lesznek egyenlő képességeink és egyenlő jogaink sem, de ezzel semmi baj nincsen, mindenkinek meg van a maga helye.

2012. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez önmagában nem igaz. Sokmindentől függ: külső, anyagi helyzet, gyerekek száma (mert valljuk be nehezebb egy nőnek párt találni úgy hogy gyerekeket nevel), stb.
2012. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem felháborítónak,sokkal inkább fájdalmasnak nevezném ezt a tényt,mert szerintem tény.Valóban,egy férfinak nem ketyeg a biológiai óra,valahogy könnyebben boldogul e téren,és egy harmincas meglett férfi is könnyebben szed fel egy hamvas tizenévest,mint hasonló korú nőtársa.
2012. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Normális nőnek is megfelel egy tíz évvel idősebb korához képest jól kinéző, jó egzisztenciával rendelkező férfi. Viszont normális férfi nem választ társának 10 évvel idősebb nőt, legyen az akármilyen szép vagy gazdag.
2012. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom mit esznek a fiatal nők az idősebb férfiakon,nálam max 10 év korkülönbség jöhetne szóba.Tizenéves koromba tetszettek a 10-15 évvel idősebb férfiak,de már 25 évesen undorítónak és öregnek találtam egy nálam 10 évvel idősebb pasit.Sőt egyes velem egykorú pasi is undorító,öreg,pocakos és csúnya akitől kirázna a hideg.
2012. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
hát, nézd, én vagyok az élő ellenpélda, de ettől függetlenül is úgy gondolom, h nagy vonalakban igaz az állítás. ha belegondolsz, érthető, de legalábbis logikus is valahol. szerintem ebben nincs semmi fájó, amúgy meg tudja találni mindenki a hozzá illő párját, bmelyik korban. az én felfogásom szerint az a 22 éves lány, aki egy 43 éves férfival jön össze, nem "előlem" halássza el a pasit, mert nekem ez a mentalitás nem jön be, ha nem lenne mellette a fiatal barátnője, akkor se lenne köztünk semmi, mert másképp gondolkodunk, mást keresünk egy kapcsolatban. uakkor mindig lesznek olyan férfiak, akik korban hozzájuk illő nőkre buknak, mert őket érzik szellemi és lelki társnak. uakkor gondolj bele. egy 40-es pasi ha elvált gyerekekkel, egyedül él, max gyerektartást fizet. míg az exe, a 40-es nő két gyerekkel él egy háztartásban, nehezebben lehet vele randizni és ha összeköltöznétek, a nő mellett két kisgyerekkel is együtt élsz majd, velük is ki kell jönnöd, ki kell alakítanod a közös életet. egy elvált pasinál meg vasárnaponként együtt fagyiztok a gyerekekkel, aztán visszaviszitek anyunak. tényleg van különbség.
2012. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

Jól mondja a második,önmagában nem igaz. A körülmények függvénye. Biztos nem leszek népszerű most, de leírom.


1.Egy ronda férfi akár fiatal,akár idősebb (mondjuk 35-55) ugyanolyan nehezen fog párt találni.


2.Egy ronda férfi viszonylag nagyobb vagyonnal bármilyen életkorban találhat magának jó kis pipiket. Ezt tapasztalni lehet.


3.Egy jó pasi akár szegényebb,akár gazdagabb könnyen fog párt találni bármilyen korban. Külseje miatt ugranak rá a nők, bár ha szegényebb,akkor inkább csak dugókomának kellenek nekik,gazdag esetében szépen magukhoz láncolják,akár fiatal,akár nem.


Nőknél a helyzet:


1.Ronda nő bármilyen életkorban nehezen talál partnert, de ez így nem teljesen igaz. Ha nem rugaszkodik el a valóságtól és a saját kategóriájában keresgél (a ronda pasiknál),akkor előnyben van a ronda pasikkal szemben. Mert nőként kihasználhatja a kezdeményező helyzetét,mert ugye ha ő kezdeményez a férfiaknál,a rondáknál,akkor ezek a pasik tuti belemennek,mert ők rondák és így örülnek minden kis morzsának,lerágott csontnak,fordítva már megfigyelhető a válogatás. Tehát a nők 1-es csoportja jobb helyzetben van a férfiak 1-es csoportjánál.


2.Ronda nő nagy vagyonnal. Ilyen lehet látni sokat, mikor fiatal jóképű pasikat hálóznak be az idősebb szukák. Testi adottságai alapján LEGALÁBB ugyanolyan helyzetben van mint az 1-es,de a vagyon miatt jobb felhozatalra is számíthat,tehát jobb a helyzete.


3. Jó nő,akár szegény,akár gazdag bármilyen életkorban. Ezt nem részletezem. A fél világ átmehetne rajta, ha hagyná magát,persze fiatalon. Rövid és hosszútávra is csábító alany. Idősebb korára a súlycsopoirtjába tartozó férfiak is szívesen hempoeregnének vele.



MIndezekből az jön le, hogy a nők könnyebben találnak maguknak párt függetlenül, hogy mennyi idősek (és milyen az anyagi helyzetük). Aki nem érte ezzel egyet cáfolja nyugodtan.

2012. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ... Van , amikor a nők már nem akarnak férjhez menni, mert rájönnek, hogy a férfi egy bizonyos kor után több nyűggel jár, mint boldogsággal. Egy időben 17(!) özvenyasszony élt az utcánkban. Volt egy bácsi a szomszéd faluban, aki szintén megözvegyült. Átjött lánykérőbe. Udvarolt ide is, oda is, teltek a hónapok. Mire az utca végére ért 17 kosárral lett gazdagabb. Hozzátenném, hogy nagyjából egyidősek voltak, sőt akadt olyan asszonyka, aki jóval idősebb volt a vőlegényjelöltnél, mégsem akaródzott férjhezmenni. Amúgy a férfinak nem a kora számít. Sem a vagyona. Mégcsak a kinézete sem feltétlenül. Sem az intellektusa. Talán az, hogy hány tönkrement kapcsolat van mögötte. Egy még belefér. Kettő már rizikós, mert félő, hogy én lennék a harmadik. Na, így.
2012. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem igaz, biztos is vagyok benne, nem tudom téged ebben mi háborít fel, ez nem képzelgés, hanem tény.


23 éves vagyok, a párom 35. Soha nem kellett nála fiatalabb, tehát ha a te sarkított tényeidet vesszük, akkor egy 40 éves férfi simán megkaphatott volna engem, mint 20 éves nőt.

Persze ez csak a legalapja, itt még nem beszéltünk arról, hogy ki milyen ember, mert ha egy visszataszító majom, akkor sem 20, sem 40 évesen nem fog kelleni a kutyának sem.

2012. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
30 körüli nő vagyok, a legutóbbi férfiak az életemben mind fiatalabbak voltak, a jelenlegi konkrétan 4 évvel. Erről ennyit. :)
2012. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!