Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem válni szeretne, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válni szeretne, én nem, elköltözött 4 hónapja. Semmiben nem tudunk megállapodni. Nem beszélünk. Hogyan tud így elválni, ha semmiben nem tudtunk megállapodni? Gyorsan és olcsón 1 ügyvéddel szeretne.

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 17:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gyorsan sehogy ha nincs közös megegyezés, olcsón attól még megúszhatja.
2013. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Azért mert Te nem akarsz válni, attól még el fognak titeket választani. Szép is lenne, ha valaki szabadulni akar a másiktól az nem akar és örökké hozzá kötnék emiatt.

A megállapodásban ügyvéd és a bíró fog segíteni, ha nektek nem megy.

2013. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A vállás maga megegyezés és ügyvéd nélkül is lezajlik

a vagyonmegosztás visszont elhuzodik.

2013. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudom, h elválasztanak, de arra gondolok, h nem jobb lenne előre megegyezni? Ne a bíróság döntsön.
2013. nov. 2. 17:38
 5/18 anonim ***** válasza:
ha akarod, ha nem, akkor is elválasztanak.
2013. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Lehet kerni egy valasi mediator segitseget O segit megegyezni mindenben igy a birosagon mar csak felolvassak a ti kozos megegyezeseteket.

Mi kozos megegyezessel valtunk 3 gyerekkel de mivel mindenben megegyeztunk nem is kellett targyalasigy olcso es gyors volt.

Nekunk egy mediator parszor par oraban segitett gyerekelhelyezes gyerektartas haz nyugdij stb.

A kesz conventtel ment az ugyved a birosagra a biro elolvasta es alairta ennyi volt.Mi kaptunk egy levelet abban benne volt italet jogeros.

2013. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ok segitenek

[link]

De barmelyik lelkesz pap egyhaz segit nektek csak kerni kell oket

2013. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mediátort fizetni kell? Hogyan tud segíteni?
2013. nov. 2. 18:21
 9/18 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ott nem értem a sztorit, ha el akar válni gyorsan meg olcsón, miért nem keresett meg, h megegyezzetek... ugyanis minden laikus tudja, sejti hiszen logikus), hogy az a leggyorsabb, ha a felek megegyeznek!
2013. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!