Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 11 eve vagyunk egyutt.5 eve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 eve vagyunk egyutt.5 eve hazasok. Van egy 10 honapos lanyunk es en raebredtem, hogy milyen hulye vagyok, hogy 17 evesen, gyerekkent part valasztottam. S hogy masszak ki belole?

Figyelt kérdés

SZules utan nem allt mellem, es par honapja elkaptam, hogy egy csajjal sms-ezik. O tagad, persze.

Szenvedek ebben a kapcsolatban, de a gyereket is sajnalom apa nelkul hagyni.

Tobbszor probaltam elhagyni, de utannamjott es az egesz csaladom eletet felforgatta. Sokszor nem tudom, hogy szeretem ot vagy megszoktam.11 ev hosszu ido. Koszi a valaszotokat


2010. ápr. 15. 09:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Ugy erzem szules utan is mindent megtettem, hogy ne erezze hanyagolva magat. Meg most is , a gyerek mellett is kelek reggel, eleszedem a kajat, tizorait pakolok es igyekszem barmilyen faradt vagyok meghallgatni ot. Probalok nem csak haziasszony de feleseg is maradni, de kicsit sok volt a kudarc, igy eleg nehez.Azt hiszem igaza volt a valaszadonak, aki azt irta, hogy a csaladi hangulat es szokas meglatszik majd a gyereken.Anyosomnak harom gyereke volt, es egyet se nevelt o fel. A ferjem negy honapos volt amikor elvittek a nagyszulokhoz, es csak kesobb kerult haza. Hasonloan a hugai, csak a masik nagyszulokhoz koltoztek. Talan ezert erzi ugy, hogy a szulo "lazulhat" es a nagyszuloknek kell segiteni. Probalom nyugtatni magam, de sajna ez atmeneti, gyakran betelik a pohar.
2010. ápr. 16. 06:50
 12/16 anonim ***** válasza:

már írtam, de a 3 gyerekes anyuka véleményén kicsit elhűltem, a mai fiatalok???....mivan????....szerintem a legcsodálatosabb ajándék egy férfinak, ha a szeretett nő megszüli a gyermekét, a gyerek születése után a gyereké a főszerep, róla kell gondoskodni, rá kell vigyázni, persze emelett az ember nő is, feleség is, de azért sokkal nehezebb a feladata, mint előtte

Sok helyen olvasom h ja anyuka vagy, akkor biztos te vagy a hibás, mert elhanyagoltad a férjedet!....és a férfi ekkor mehet vadászni? nem hinném h egy kapcsolat erről szól! sok sikert a problémák megoldásához, ha úgy látod, h ez nem elég neked, akkor meg megszokás, évek ide vagy oda.......

2010. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12.36:

Vagy egy szerető pótanyu....

Mert ugye most már hála az égnek az apáknak is van esélye,hogy nevelhesse a gyerekét,ha anyu inkább "boldog" akar lenni...

2010. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A gyerekem az eletem. En csak vele vagyok boldog, barmennyire is nehez most, tulleszunk rajta. Nem adnak a ferjemnek es potanyunak vegkepp nem.
2010. ápr. 16. 18:45
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem adnam...ejtettem egy hibat:)
2010. ápr. 16. 18:46
 16/16 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett veled, kérdező ?
2022. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!