Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg ilyen sok család megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok család megy szét azért, mert van az apuka életébe egy másik nő?

Figyelt kérdés

Olvasgatok itt,és szinte mden 2. kérdés ilyen témájú!A válaszokról nem is bezsélve:(Az ilyen kérdéseknél olyanok válaszolnak,akik ugyanebben a cipőben járnak,vagy előfordult a csládjukb.Nagyon eloszomorító,h vannak még olyan "nők",akik képesek egy családot szétzúzni,csak h nekik jó legyen:(

Mi az oka ennek?Miért neveli sok nő egyedül a gyerekét/gyerekeit?Mire jó a másik nőnek az h a gyerekek csonka családba nevelelkednek?


2010. ápr. 16. 17:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos vannak ilyen nők, akiknek semmi sem szent, sem a család, sem a gyermek, lényeg hogy megszerezze a pasit. A mi esetünkben a nő ismert, tudta hogy együtt vagyunk, hogy terhes vagyok, ennek ellenére kikezdett a párommal, és szét is mentünk miatta. A szememben az ilyen egy utolsó féreg, de rosszat nem kívánva csak pont annyi szenvedést amit ő okozott nekünk. És nem a saját szenvedésem a fontos, de az amikor a fiam ébredéskor keresi az édesapját, aki közben már elment, vagy épp induláskor sírva integet neki, akkor a szívem szakad meg érte. Hozzátartozik, hogy a párom szeretett volna gyereket. ÉS mielőtt megkapom, hogy honnan tudom mit tenné ilyen helyzetben, onnan hogy voltam ilyen szituban, udvarolt a tökéletes pasi, csak kiderült a szépséghiba, az otthon lévő terhes barátnő, igen, én is meghallgattam a "már szakítani akartunk amikor kiderült" dumát, ennek ellenére nemet mondtam. Ők azóta is együtt vannak, a pasi hűségéért nem tenném tűzbe a kezem, de legalább én nem tettem tönkre egy családot, mert ilyenkor igenis a nőnek kell döntenie. Nos az élet meg ennyire igazságos NO COMMENT :-(
2010. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%
Van egy ismerősöm. A legelső férfit is úgy szerezte, hogy 2 gyerekes családot dúlt szét. Már 8 hónapos terhes volt, mikor kimondták a válást és feleség lett belőle. Persze nem sokáig,elváltak.Azóta is minden kapcsolata ilyen, csak nős, vagy kapcsolatban élő férfi barátot keres, vagy talál.Írja itt valaki, hogy a férfi is hibás ha félrelép. Naná...DE! Túl sok az olyan nő, akinek még tetszik is a "titkos szerető" image, ha nem lenne annyi a hajlandóság, talán visszaszorulnának ezek a dolgok...
2010. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy ők is csonka családban nőttek fel, ezért ez nekik a norma. A mi " nyomulós szeretőnk" is ilyen volt:) Szóval nem jó nekik, hogy szétrombolják a családot, csak egyszerűen nem érdekli őket, úgy gondolják, ők is felnőttek valahogy...
2010. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

A 15.31-es válaszolónak teljesen igaza van!!

Nem csak a félrelépő fél a hibás, hanem az is, aki kikezd, enged, viszonyt folytat egy foglalt emberrel.

Undorom az olyan emberektől ,akiknek nem szent egy kapcsolat és képesek így viszonyt folytatni. És itt nem számít, hogy beleszeret, sem az hogy milyen rossz már az a kapcsolat. Amíg együtt van egy ember valaki mással, addig senkinek nincs joga belépni 3.nak. Ha minden ember így gondolná, akkor sok csalódás elmaradna..

2010. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 17 vagyok, nálunk most ez a helyzet. Apa talált egy másik nőt, anyámmal meg elköltözünk. Igazából nincs rám semmilyen hatással, én fel tudom úgy fogni hogy elmúlt a nagy szerelem és vége.. bár nem tudom.
2010. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is ez miatt váltak el mert a drága jó édesapám eljárt csajozni! Van 1 bátyám 21 éves, 1 öcsém aki 12 éves... Én édesanyámmal maradtam , az öcsém apummal a bátyám pedig már pesten dolgozik! Én a válás óta nem is nagyon tartom a kapcsolatott apummal mert mikor eldöntöttem h anyával akarok maradni azt mondta h kitagad... Menni meg végképp nem megyek hozzá mert ott lakik az uj barátnöje! Akit én tökre nem birok de már apumat is utálom! És még mindent anyumra kent h miatta van az egész...Holott nem is igaz. De nekem igy jobb h már nem él velünk apám! Sokkal jobb lett minden.. csak az öcsém hiányzik nagyon!!:((
2010. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
18:43 as vagyok lemeradt h 15/L
2010. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
15%

Én 5 év házasság után, egy két éves gyerekkel éreztem azt, hogy a férjem nem elég. Szerelmes lettem egy kollégámba (ő viszont) és elváltam. Már ennek a kapcsolatnak is vége van, de arról, hogy a férjemet ott hagytam nem ő tehet. Én tehetek. Az érzésem tehet, hogy a férjem egy pocakos, lusta, unalmas ember. Szerencsés helyzetben vagyok, ugyanis én semilyen módon nem függök a férjemtől: lakásom, állásom, barátaim, családom van, valamint képes vagyok harcolni azért, hogy újra társat találjak, aki ezúttal talán nem hagyja el magát néhány év elégedett együttélés után.

Nem a harmadik tehet róla.

Tehet a megcsaló és tehet a megcsalt is.

Régi közhely, hogy amit otthon nem kap meg máshol keresi.

Így van. Merjük bevallani.

2010. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!