Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg ilyen sok család megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen sok család megy szét azért, mert van az apuka életébe egy másik nő?

Figyelt kérdés

Olvasgatok itt,és szinte mden 2. kérdés ilyen témájú!A válaszokról nem is bezsélve:(Az ilyen kérdéseknél olyanok válaszolnak,akik ugyanebben a cipőben járnak,vagy előfordult a csládjukb.Nagyon eloszomorító,h vannak még olyan "nők",akik képesek egy családot szétzúzni,csak h nekik jó legyen:(

Mi az oka ennek?Miért neveli sok nő egyedül a gyerekét/gyerekeit?Mire jó a másik nőnek az h a gyerekek csonka családba nevelelkednek?


2010. ápr. 16. 17:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%
Hát igen, vannak ilyen esetek is, de nem szabad általánosítani, hidd el nekem, ugyanannyi nő csalja a férjét, ahány férfi a feleségét, csak a nő nehezebben bukik le általában, és a férfiak nem is nagyon írnak ide.
2010. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

Nézd meg ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nézd meg, hogy hányan írták, hogy már tettek tönkre családot, csábítottak el férjet és hány százalékon állnak azok, akik másképpen gondolkoznak. Szerintem ez válasz a kérdésedre.

2010. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

Jah és azt se felejtsük el, hogy a szerető nem feltétlenül akarja minden esetben tönkre tenni a családot!

Mert lehet, hogy az apuka, aki félrelép, így is-úgy is félrelépne, ehhez talál partnert. De nem biztos, hogy a harmadik fél a csábító, és az sem, hogy tönkre akarja tenni a családot.

2010. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
A ribanc anyukák életében is lehet ugyanúgy egy férfi,csak a férfiak NEM JÖNNEK SÍRNI IDE!(ezért nem találni sok olyat...)
2010. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
40%
18:07-esnek vagyok. Én elhiszem, hogy nem a család tönkretétele a cél, de én például olyan nő vagyok aki nem bocsátja meg a megcsalást és szerintem vagyunk vele így még páran. Ha engem megcsalna a férjem és kiderül, akkor lapátra kerülne azonnal és válnék további mérlegelés nélkül. Tehát ha a mi kapcsolatunkba beférkőzne egy harmadik, akkor tönkretenné a családot. Még akkor is, ha csak egy numerára kellene a férjem. Miért olyan egyértelmű, hogy minden nő tolerálja a megcsalást. Én nem vagyok ilyen, de mondjuk nem is függök anyagilag a férjemtől.
2010. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
64%
Úgy gondolom, hogy legtöbb pár életében felbukkan egy harmadik: gyakorta a férfit szemeli ki valaki. A harmadik legtöbbször elvált és régóta keresgélő és próba-szerencse alapon kezd ismerkedni...Hogy tönkre akarja-e tenni a családot az sokon múlik.Mindenesetre megingatja a kapcsolatot, ha a nő eddig nem is, ezután nagyon figyel és gyakorta alaptalanul is, minden gyanús lesz...Ha a házasság, vagy kapcsolat jól működik, akkor a 3. embernek nem sok az esélye. De nagyon elítélem azokat, akik így próbálnak partnert keresni.Sajnos sokan vannak!
2010. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Nalunk is egy ilyen kis buta liba tette tönkre a hazassagunkat, sajnos en sem tudok megbocsatani. De olyan nagy volt köztük a boldogsag, hogy a valasunk utan 2 honappal szetmentek. En azota boldog uj kapcsolatban elek :D Az ex meg egyedül nyomorog :D Ezek a felrelepesek csak addig müködnek es latszanak tökeletesnek, amig titkosak es nincs kötelezettseg meg felelösseg vallalas, hiszen ha nem akarnak talalkozni siman rafogjak a "kedves" felesegügre, ferjükre, hogy miatta most nem lehet de majd kesöbb... Abban a pillanatban amikor valas vagy szakitas miatt ez az alkapcsolat kerül elöterbe az összeroppan. Legalabbis 90%ban, tehat egyet ertek azzal, hogy ez csak buli vagy menözes hogy ferjes asszonnyal vagy pasival van valaki, semmi több. Aki meg hajlando ilyenre annak szivböl kivanom, hogy ugyanigy csaljak meg. Es azert megy szet ennyi csalad, mert mar nincs a tarsadalmi összetarto erö, a valasi tilalom, a nalunk ez nem sokas neveltetes stb... most mar mindent lehet sajnos.
2010. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%

Az én életemben is nagyon aktuális ez a téma. Két gyerek, 15 év házasság, viszonylag stabil egzisztencia. Teljesen biztos vagyok benne, hogy voltak a férjem életében kalandok, de ez nem sodorta válságba a házasságunkat. Idáig. Tavaly "véletlenül" összeismerkedett egy nővel (a nő részéről nagyon is tudatos volt ez a találkozás) aki fenekestül felfordította az életünket. Éppen csak szentté nem avattuk mára ezt a kis tökéletes teremtést, akivel csupa móka és kacagás az élet. Én meg egy nyamvadt besavanyodott izé lettem nagyon rövid idő alatt. Elköltözött, hagyott mindent amit eddig felépített..A barátaim már helyretették az agyamat, hogy nem vagyok nyamvadt izé, és inkább örüljek, hogy megszabadultam tőle. Amióta kipattant a mi kis történetünk, annyi, de annyi sz*r borult már a fejemre, mindenki tud valamit a múltjából, amit most siet velem megosztani. Ott tartok, hogy nem is válaszolhattam volna a kérdésedre, mert nem egy nő miatt mentünk szét, hanem sokkal több miatt..Mekkora hülye voltam!!

Ja, és a dolog szépsége, hogy nemrégiben próbált visszabújni a hitvesi ágyba, és nem értette, hogy miért utasítottam vissza (pedig mostmár legális a kis tökéletessel a kapcsijuk)

2010. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
38%
hát ez az...szerintem túl könnyű a csábító-gaz-nőket vádolni...igazából, az ilyen kapcsolatokban szerintem a fő baj, a félre és lelépő apucikkal van...ugyanis ők kockáztatnak, nekik kell mérlegelniük és ők döntenek úgy, h adott fruskák/démonok/akárkik fontosabbak a feleségüknél...sőt, tudják h ezzel a családot is kockáztatják és még ez sem számít...
2010. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok hasonlóság van az én sztorim és a 20.57-esé között.Csak nálunk három és fél év házasság és egy alig egy éves gyerek mellett következett be a krach.Ja igen,és nem voltam/vagyok csak a gyerekemmel törődöm és a férjemet lesz@rom típus.Volt szex a terhesség alatt is,szülés után 6 hét,és minden ment mint korábban.Jó kisbaba,aki mellett lehetett bármit közösen csinálni,nyaralás,kirándulás...kettesben is eljártunk moziba,barátokkal beültünk...ráadásul olyan alkat vagyok,hogy a szülés után három hónappal az összes régi ruhám jó volt rám,ápolom és karban tartom magam....

És hogy mégis miért?Én is kérdeztem a férjemet.A válasz:mert már nem olyan a szerelme irántam,mint a kapcsolatunk első évében!mert így már unalmas és céltalan az élete!ő jobban szeretne pörögni!És hasonló sennitmondó baromságok.Mikor kérdeztem,hogy velem mi a probléma,elhanyagoltam talán stb,azt mondta nem,sőt.Mikor azt kérdeztem,hogy akkor mit csináljunk másképp,hogy boldogabb légy drágám,ő nem tudja.Mikor azt lérdeztem,hogy mi az ami most nem jó az életünkben,amin változtatni tudunk,hogy szívem Te boldogabb légy,ezt sem tudja.No comment.

Persze kiderült a másik nő,és ahogy volt ilyen válaszoló,én sem tűröm el a negcsalást,és főleg azt,hogy hónapokon keresztül becsaptak,nevetségessé tett engem és a közös életünket.Ja igen,és egyszer már visszafogadtam,ugyanilyen szituban.Tehát én vagyok a hülye,mert tudtam,hogy egy gyenge,küzdeni képtelen elégedetlen,hazug emberhez kötöttem az életem.Talán annyi lehet a mentségem,hogy nagyon-nagyon szerettem,mélyen és szenvedéllyel,és nemcsak az első pár hónap ködös pillanataiban,hanem szinte az utolsó percekig,megérdemeltem,amit kaptam.

2010. ápr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!