Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen újdonságokat hoz a...

Milyen újdonságokat hoz a család életébe, ha kicsi bölcsis lesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
hú,hát nem az én válaszomra vársz,de depressziót:-))mert én tuti az lennék a hiányától.de lehet,hogy meg is örülnék.remélem sosem szorulok rá,hogy be keljen adnom bölcsibe de óriási szervezést igényelne ki vigye és ki hozza.De mnt mondottam én nemtudnám elviselni hogy ott van.Amikor első fiamat oviba vittem velem akkor is megfordult a világ,mentem volna vissza érte.bocs hogy irtam.
2009. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmi gond, hogy írtál! várom még a válaszokat!
2009. aug. 4. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

ismét átszervezni a napi rogramot,magadnakés az egész családnak is. Na meg lelkileg...

Nagyik nem tudnakrá vigyázni? Vagy miért akarod bölcsibe adni?

2009. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Sok szervezést igényel.És jó időbeosztást.Én jövőre tervezem,de már most tudom nem lesz könnyű,meló előtt rohanni bölibe,meló után érte,bevásárlás,otthon a többi,főzés ,játék,stb,és a párodról se feledkezz meg,mindez úgy hogy közben legyen energiád mosolyogni.

Ne haragudj nem akartam elvenni a kedved, :-)

Na igen meg a sírós elválások.

2009. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!