Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem és én válunk neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem és én válunk neki van egy barátnője, de lefeküdtünk egymással. Van egy gyermekünk is. Félek, hogy megfog történni mindig? Szerintetek? Vágyunk még egymás társaságára vagy mi?

Figyelt kérdés
Amikor most itt volt nálam akkor is éreztem rajta, hogy kíván ugyanúgy és én is őt. Simogatta a kezem, átölelt szorosan...szerintetek ebből mi lesz? Rossz véleményeket nem kérek ha lehet! :)
2016. júl. 24. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Haha bors az uj no orra ala megerdemli

Szerintem ird meg neki mailben

Legyen resze neki is abbol az erzesbol hogy csalja akit szeret.

2016. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 omba ***** válasza:
51%

Volt ilyen nálunk is, nincs jelentősége.

Nem változtatott meg semmit, aztán elég hamar abba is maradt.

2016. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi két éve élünk külön, válunk. Még másfél évvel a különköltözés után is összejártunk sexelni, mert azt mondta nincs senkije. Kiderült, hogy van. Hát, így már bottal sem piszkálnám meg!

Mitől félsz? Nem te döntöd el, hogy csalhatnak veled valakit vagy sem! Te fordított helyzetben mit éreznél?

2016. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Engem igy csalt meg a párom, egy italos éjszaka után "véletlen" rámászott az ex feleség de állítólag nem történt meg teljesen a dolog, majd ez kitudódott. Beismerte és az volt a mentség h olyan részeg volt h ő nem emlékszik semmire.
2016. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
majd egy italkos este te leszel az ex feleseg....
2016. aug. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És azóta?
2022. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!