Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tegyen meg az elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen meg az elsö lépést ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Portugál férjem lett,jelenleg is kint élek vele.Nem volt soha a viszonyunk rozsás,de valahogy mindig kibeszélte a dolgokat vagy persze veréssel elérte amit akart.Van egy kislányunk 14 honapos.És szeretnék elválni,vagy külön költözni vagy bánom is én,csak tölle el.Viszont a problémám az,hogy amikor én kijelentettem,hogy válni akarok,ö befenyeget,hogy a gyereket elveszi.Január ota dolgozom,a helyzet,meg azota még rosszabb,mert olyanokat talál ki,hogy csalom a munka helyen meg ilyenek.Legutobb,kést rakott a torkomhoz,és mondta ha meg probálom megcsalni,legközelebb el is vágja a torkom nem csak a nyakamhoz teszi.Mellé meg még megpofozott.

Nagyon rémálommá vált az életem és nem tudom,hogy tudnék ettöl az egésztöl megszabadulni,de már nagyon nehezen viselem.Kérlek segitsetek


2010. ápr. 17. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Uh de durva!

Szerintem fordulj a Voroskereszthez!

O nekik ki kene onnan menteni teged meg a kislanyt.

Nem tusz valahogy valami videot csinalni, vagy hangfelvetelt, amikor ilyen allat?

Pl beallitod a telodon a videofelvetetlot es berakod a zsebedbe, ha van benne memoriakartya egy 5 orat siman felvesz.

Ha ekkora barom ugyis megtalalgat.

Csak, hogy tudd bizonyitani, hogy veszelybe vagy.

Birosag elott nem tudod felhasznalni.

Meg esetleg ott Portugaliaban be kene menj a kovetsegre es ott segitseget kerni.

Ha ott nem tudsz telefonalni Voroskereszthez stb, szolj,en Egyitpomba elek, de siman riasztok valakit otthonrol, hogy erdeklodje meg neked!

2010. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A Magyar nagykövetségre már telefonáltam,de ott a nagykövetnö azt mondta nem tud nekem segiteni,nekem tud kiállitani utlevelet,de a gyereknek az apa aláirása szükséges.Igy ha haza akarok menni,azt mondta menjek.Mondom a gyerekkel meg mi lesz.Elkezdi hagyjam itt.
2010. ápr. 17. 01:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nah hat jellemzo, hogy ilyen rohadt segitokeszek!

Utsalom az egeszet, mindehol olyan sz@arhaziak vannak a kovetsegen!

Itt is! Mondjuk nekem a ferjem egy angyal hala Istennek, de a kovetseg elkepeszto.

Figyi. Irok egy levelet a jogaszomnak aki egyben jobaratom is.

O Europai Unios jogasz, tisztaban van a jogrenddel, es megkerdezem neked, hogy van-e valami otlete mit lehetne tenni!

2010. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyon megrendítő dolog! Én szurkolok neked, hogy sikerüljön!

Nekem is van rokonom, aki a rendőrségen dolgozik, és a jogokat is ismeri, megérdeklődöm tőle, hogy mit lehetne tenni!

Nemsokára megint írok. Kitartás!

2010. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
na ja, de biztos van a nagykövetségen egy értelmes ember, akivel meg tudod beszélni, azért nem hiszem h egy jóérzésű ember ezt tudja mondani, h hagyd ott a gyereked a késsel fenyegetőző apjára. Magyarországon ugye mostmár lehet távoltartásit kérni, biztos van ott is valami lehetőség. ha bebizonyítod valahogy h "veszélyes", akkor szerintem nem feltétlen kell az ő beleegyezése az útlevélhez. Ha Mo-n lennél védőnőt, gyámhatóságot tanácsolnék, valami hasonlót kéne keresned. Sok sikert, drukkolok értetek!
2010. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is várom a fejleményeket,de sajnos segíteni azt nem tudok,max együtt tudok veled érezni....!:(
2010. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Franciaorszàgban u.n. " assistant(e) social(e)-ok vannak, akik az ilyen komoly esetet kötelesek jelenteni a hivatalos szerveknél. Gondolom, nàlatok is vannak ilyenek, akik a csalàd anyagi és szellemi jólétére ügyelnek. De ez nem megy automatikusan, neked kell felkeresned őket. A helybeli "vàroshàzàn" érdeklődhetsz, hogy ti kihez, melyik körzethez tartoztok! És akkor a munkahelyedről telefonàlhatsz. Ilyen pici gyereknél nagyon komolyan veszik a dolgokat! Csak azt tanàcsolom, ne rögtön azzal gyere, hogy te haza akarsz menni, egyenlőre csak segitséget kérj!

Sok szerencsét, nem könnyű a helyzeted, az màr biztos!

2010. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Keresd fel a helyi családvédelmi hivatalt, ha mást nem el tudnak bújtatni, ha biztonságban vagy indisd el a vállást.

Sajnálak tényleg nagyon rossz helyzet, de tarts ki magadért és a kicsiért is. Drukolok nektek.

2010. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

és vannak akik azt hiszik hogy az ő káruk,sérelmük a legnagyobb,holott a közelébe sincs ennek.De mindenkinek a maga baja a legnagyobb.Drukkolok én is tiszta szívemből hogy

sikerüljön megoldani a problémádat,sajnos egyebet nem tehetek.:(

2010. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok,mindenkinek köszönöm a jokivánságait.

A baj,hogy nem tudok kihez fordulni.Mivel ha felkeresek valami családvédö szervezetet,itt én vagyok a külföldi,és az apa az idevalosi.És a saját jövedelmemböl nem tudnám a gyereket is meg egy lakást is fent tartani.Ugy hogy nekem itt kuss van joformán.

2010. ápr. 19. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!