Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tegyen meg az elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen meg az elsö lépést ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Portugál férjem lett,jelenleg is kint élek vele.Nem volt soha a viszonyunk rozsás,de valahogy mindig kibeszélte a dolgokat vagy persze veréssel elérte amit akart.Van egy kislányunk 14 honapos.És szeretnék elválni,vagy külön költözni vagy bánom is én,csak tölle el.Viszont a problémám az,hogy amikor én kijelentettem,hogy válni akarok,ö befenyeget,hogy a gyereket elveszi.Január ota dolgozom,a helyzet,meg azota még rosszabb,mert olyanokat talál ki,hogy csalom a munka helyen meg ilyenek.Legutobb,kést rakott a torkomhoz,és mondta ha meg probálom megcsalni,legközelebb el is vágja a torkom nem csak a nyakamhoz teszi.Mellé meg még megpofozott.

Nagyon rémálommá vált az életem és nem tudom,hogy tudnék ettöl az egésztöl megszabadulni,de már nagyon nehezen viselem.Kérlek segitsetek


2010. ápr. 17. 00:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Beszeltem a jogaszommal.

Azt mondta, vegyel egy repjegyet fogd a gyereket es huzas haza.

Semmi nem kell, azaz a beleegyezes a ftertol kene, de mi van ha nem semmi.

Portugalia Unios tagallam, igy hatarellenorzes nincsen,a szemelyek szabadon aramolhatnak Union belul.

Azt mondta keress egy albit neten, vegyel repjegyet, es amikor nincs otthon fogd a gyerekett es huzas!

Otthon pedig vedd fel a kapcsolatot a NANE Egyesulettel.

A nagykovetasszonyt pedig csokolja, egy dilettans allat, nem kell vele foglalkozni, fogalma sincsen arrol, mi az Unios jogrend.

2010. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nagyon drukkolok, csak még annyit h próbáld nem előre jelezni a szándékod, légy higgadt, nyugodt, kedves vele és szorítunk neked!
2010. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A jogaszos 87%-os vagyok!

Esedbe ne jusson elmondani neki, hogy el akarsz menni!

Foleg nem a gyerekkel.

De ezt ugyis vagod miert mondom.

2010. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szia,köszönöm szépen hogy megkérdezted.

Én egy rendört kérdeztem meg,és még sok máshol,és mindehol azt mondták,apai bele egyezés kell.Bárhová megyek,söt még a repülöre sem engednek fel a gyerekkel,csak ha felmutatom a papirt.Az apa bele egyezésést.Már voltunk repülövel,és kérték a papirt mielött,be csekkoltunk.

Most az van,hogy mult héten kedden,ismét megvert ömlött a vér az orrombol,azt mondta másnap,hogy,aláirja a papirt,meg is beszéltük jo rendbe ennek tényleg nincs igy értelme,de következö nap mintha mi sem történt volna.

Hiába fordulok én a rendörséghez,az apja kezében van a fél rendörörs,a családisokhoz,meg föleg nem,mivel egyedül nem tudom eltartani magam,mivel nem keresek annyit,hogy fizessek egy albérletet meg még éljünk is belölle,ugy hogy abba a pillanatba,el is vennék a gyereket.Volt már itt erre példa.Szoval nem tudom.

2010. ápr. 30. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!