Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak? Vált már valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? Vált már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, egy éve házasodtunk, azóta csak veszekszünk, nem szexeltünk 2 hónapja, minden idegesíti, amit csinálok. Nyilván mindkettőnk hibája, de hiába próbáltuk többször is megbeszélni, nincs semmi változás. Megismertem egy lányt. Nem történt semmi, hiszen nős vagyok, de úgy érzem beleszerettem... Nem tudom mit tegyek... (30/F)
2011. okt. 23. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Jól rábxtál. Több ötletem van: Menjetek el párterápiára. Költözzetek máshova. Válts karriert. Ha szereted a nőt, maradj vele, ha már összeházasodtál vele. Nem muszáj örökre, de ne add fel hamar. Gáz helyzetben vagy. Nem irigyellek. Miért nem szexeltek?? Ha nem javul a helyzet a változtatások után fél év-2 éven belül, akkor váljatok el. Ne csináljatok gyereket így.
2011. okt. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs gyerek és úgy érzed, hogy már nem szereted, akkor állj tovább. Fiatal vagy, még nem késő boldognak lenni( Én nem hiszek benne, hogy minden kapcsolatot meg kell menteni. Egy életed van, azt éld boldogan)

Ha van gyerek, akkor próbáljátok meg rendbehozni.

Ha nem óckodtok tőle menjetek párterápiára! Sokat segíthet.

2011. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a feleségedel ö mit gondol, érez, miben látja a hibákat a házaságotokban.

Vagy jobb lesz a helyzetetek, vagy ö is esetleg ugy látja jobb lenne külön, csak nem merte felhozni a témát.

De ha bele szeretél másvalakibe?ö is szeret téged? ez igy egy kicsit gáz.

2011. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Támadd le a feleséged és szexeljetek egy nagyot!


Ha ellenkezik,akkor nem kíván...Próbáld vele ezt a szex dolgot megbeszélni.Ha kimondja szóval is,hogy már nem tudod felizgatni,akkor már tényleg komoly a baj.

2011. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

Mit csinálj?

Hát cseréld le!!

Ha már egy év után házisárkány lett belőle, mi lesz később?!


(Amúgy akkor ilyenek a nők, ha van valakijük.)

2011. okt. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

23:43-nak nem mindig van minden nőnek kedve szexelni. hiába támadja le ma este, ha a nő épp rossz passzban van.


Kérdező: miért nem beszéltek róla? Valami gond lehet, ha ennyire nem akar veled lenni... talán a munkája terheli le, vagy bántja valami.


Mondjuk, ha az én férjem úgy viselkedne, hogy naponta összebalhéznánk, hát nekem sem lenne kedvem morcosan, megbántva szexelni vele! (t.i. nem tudjuk, hogy miért veszekszik veled naponta, lehet, hogy teljesen jogosan vitatkozik!)


Nem elválni kell, meg másfele nézni, hanem megoldani a problémát. Ha kell, keressetek egy pszichológust, vagy igyon nyugtató gyógyteát (nekem az használ, amikor feszült vagyok). Te meg próbálj meg úgy viselkedni, hogy azzal a kedvére tegyél: segíts neki, és legyél korrekt.

2011. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ugye nincs gyerek?

Szerintem először meg kellene próbálni rendbe hozni a kapcsolatotokat, ha még úgy látjátok, hogy van értelme. Ha egyikőtök szerint nincs, akkor lehet válni. Valamiért csak együtt voltatok 4 évig??

A jó kommunikáció nagyon fontos lenne, ha szóban nem megy, írjátok le, mi a baj.

2011. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg rendbe hozni. Persze ha végképp nem megy lehet válni, de esküt tettetek. Lehet hogy ez csak egy ilyen időszak
2011. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
milyen eskü? tőlem csak azt kérdezték meg, hogy össze akarunk-e házasodni, nem volt semmiféle fogadalom.
2011. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonló helyzetben. Elváltam. 1 éven át próbáltuk megmenteni, de nem sikerült.


35/F

2011. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!