Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El szeretnék válni, (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretnék válni, (vagy legalább különköltözni) a férjemtől. , de ő elutasítja a dolgot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit bonyolult.

Sajnos kifulladt a házasságunk, elhidegültünk egymástól.


A férjem egy kisebb település polgármestere. Azt mondja, ha elválunk, vagy én elköltözök hazulról, az árt az ő megjelenésének, tekintélyének.

Anyósom is folyamatosan erről beszél, s engem szidalmaz, hogy én sárba akarom taposni a fia becsületét.

Én viszont szeretnék kiválni közülük, váltani, másik életet kezdeni.

A férjem azt mondta, ő sem szerelmes már belém, de szükség van rám a falubeli ünnepségeken mellette állni, megjelenni velem hivatalos helyeken...

Na és persze a pozícióját is félti, aggódik, ha elválunk a népszerűsége zuhanni fog, és a következő választás során elesik a polgármesterségtől.


Mi ilyenkor a jó döntés?


N/33



2016. júl. 28. 10:10
1 2
 1/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%
Csak egy életed van, tehát egy dobásod a boldogságra... mérlegelj, hogy ezt az egyet mire is akarod felhasználni...
2016. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Beadod a válást. Egy ember elég hozzá, nem kell a férjednek beleegyezni.

Ne akarj ebben a színjátékban részt venni.

2016. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Alapból azt nem értem, miért kell a privát életet kampányként kezelni, és kiállítani mások számára, mint valami cirkuszi mutatványt... Ha ettől esik a népszerűsége, és nem választják meg újra, akkor nem lehet túl jó polgármester, és nem sok jót tehet a közösségért a munkája során.

Magasról tennék az ő megítélésébe, esetleg elmondanám, hogy rosszabbul jár, ha kitudódik róla, hogy csak szerepet játszik. Korábban pedig jól írták, egyedül is be tudod adni a papírokat.

2016. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iszonyatosan önző. Igazából neked ez miért is èrnè meg?
2016. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%

Sokkal kevesebb energiaba kerul ujra osszejonni vele.

A hazassag komoly dolog ne dobd el bekuljetek ki randizatok szeressetek egymast

2016. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

5-ös

Fura érv. Arc nélküli, véleményvezér nőtől sose olvasni hasonló szeretetet, megbékélést és önzetlenséget hirdető választ.


Amúgy én a férjet sajnálom. Eléggé patt helyzet ez számára. Szabadulna a nőtől, de függ tőle.

Jobb lenne, ha a politika nem így működne.

Sokkal jobb.

2016. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most a boldogságod a fontos vagy a választási győzelem? Szerintem előbbi :) F
2016. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%

Tobb tud kutatast olvastam kepzesem soran

A valas mereg a felek csak rosszul jarnak vele annyi banatot keseruseget hoz es annyi energiat elvesz nem eri meg elvalni

A kibekules ujrakezdes mindenki jobban jar

Es ne feledd egyszer annyira szeretted hogy felesege lettel

Gondolkozz el rajta miert is volt ?

2016. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
Induljon valamelyik megyeszékhely polgármester választásán, ha megnyeri ismét nedvesedni fog a nuni ;-)
2016. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Én sem merek elválni, pedig milyen famtasztikus lenne, szabad lennék és boldog!
2016. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!