Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El szeretnék válni, (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretnék válni, (vagy legalább különköltözni) a férjemtől. , de ő elutasítja a dolgot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit bonyolult.

Sajnos kifulladt a házasságunk, elhidegültünk egymástól.


A férjem egy kisebb település polgármestere. Azt mondja, ha elválunk, vagy én elköltözök hazulról, az árt az ő megjelenésének, tekintélyének.

Anyósom is folyamatosan erről beszél, s engem szidalmaz, hogy én sárba akarom taposni a fia becsületét.

Én viszont szeretnék kiválni közülük, váltani, másik életet kezdeni.

A férjem azt mondta, ő sem szerelmes már belém, de szükség van rám a falubeli ünnepségeken mellette állni, megjelenni velem hivatalos helyeken...

Na és persze a pozícióját is félti, aggódik, ha elválunk a népszerűsége zuhanni fog, és a következő választás során elesik a polgármesterségtől.


Mi ilyenkor a jó döntés?


N/33



2016. júl. 28. 10:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Pont ez nem leszel szabad az exed gyulolete es merge kiserni fog

Boldog pedig azert nem mert meg evekig megkeseriti majd az eleted

2016. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
#8-as, meglehetősen fura látásmódod van. Hol a bánatban tanítanak ekkora marhaságot, hogy jobb leélni egy életet egy rossz kapcsolatban, mint elválni? Tény és való, hogy a válás sok keserűséggel, és bánattal jár. Ezt azonban mindkét fél hamar kiheveri, és esélyt kap egy boldogabb életre. Ha azonban együtt nem megy a szekér, annak oka van. Általában a változás. Ne legyünk vakok! Az ember változik, akár tetszik, akár nem. Minden nap változik! És ha valaki a politika mezejére lép, azt merőben más ingerek érik, mint a hétköznapi pályán maradó társát. Ezek az ingerek merőben ás irányba változtatják őt, és rövid úton egy egészen más ember lesz, mint akihez kérdező valamikor hozzáment. Nem vagyok híve a válásnak. Nagyon sok esetben pusztán a felek szeretetnyelve nem egyezik, máskor egyéb apró félreértések vezetik ilyen lépésre a párt. De a politika valami egészen más tészta! Nagyon sokan nem viselik jól, amikor hatalmat kapnak.
2016. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hogy a kérdésre válaszoljak; Kérdező, ez a te életed! Nem lehetsz tekintettel senki alantas politikai érdekeire, ha a saját boldogságodról van szó. Nyugodtan válj el. A férjed nem tehet semmit. Ő a figyelem középpontjában van, és nem kezdhet pitiáner játszmákba ellened, mert azzal sokkal többet árt magának, mint azzal, ha váltok.
2016. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 fru_ ***** válasza:
100%

A válás azt jelenti hogy vége a közös dolgoknak... kér év múlva már Q nem fog érdekelni, hogy áll-e mellette valaki a pulpituson.

Ilyen ócska, cinikus véleményt se hallottam még.

(amúgy meg ettől ugyan nem fog zuhanni a népszerűsége, anyós marketingje is alávaló, szabadulj ezektől!)

2016. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 fru_ ***** válasza:

#5, te menjél inkább vért adni, az legalább erkölcsös dolog!



Randizgassanak a konyha és a hálószoba között?

Miből 'béküljenek ki"- azt olvastad, hogy csúnyán összevesztek, és ezért akar válni?

2016. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 pinkpancser ***** válasza:
Akár igaza is lehet az 5-ös válaszolónak, de nem tudjuk hogyan jutottak idáig. Ha tényleg csak ellaposodott a kapcsolat akkor megpróbálhatjátok helyrehozni (amihez viszont mindketten kelletek). Ha viszont tényleg nem megy akkor nem érdemes mellette maradni díszletnek. De azt ne felejtsétek el, hogy el lehet válni békében is.
2016. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%

"De azt ne felejtsétek el, hogy el lehet válni békében is."

Bocsi, ezzel megint csak nem tudok egyetérteni. Lehet válni békében is, csak nem ügyvédek bevonásával. Én úgy váltam el, hogy hátrahagytam mindent. MINDENT! Nem volt kedvem cigánykodni, hogy ezt én hoztam, ezt én vettem, ez az én túlórám, gyümölcse, stb. Nekem a lelki békém többet ért, mint a pénz. A válás egy korszak lezárása. Hülyeség ragaszkodni a múlt apró tárgyaihoz, értékeihez. Új, tiszta lappal kell kezdeni utána. Én nem vittem el semmit, csak a ruháimat, meg egy erősen mínuszba hajló bankszámlát. És tudod, mit? Ha újra válásra kerülne a sor, megint így csinálnám! Sokan baleknak mondanak. Mondjanak! Ez az én életem, és az én boldogságom a tét. Azt pedig nem mások véleményére kell alapozni, hanem a saját lelki békémre.

2016. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miquel, tőlled öröm lehet vállni. Nem akarsz feleségül venni? DD
2016. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mondd a férjednek, hogy a választók körében az is növelhetné a népszerűségét, ha beismerné, hogy követett el hibákat az életében, és képes volna belátni azokat, ezeken változtatni, illetve nem kényszeríteni senkit olyanra, amit nem szeretne. Szóval ha belátná, hogy ha nem tud már téged boldoggá tenni, akkor jobban teszi, ha elenged. Mert alapvetően jót szeretne neked. Mint ahogy bizonyára jót szeretne a településének is. Ugye?

Egyébként pedig lépj le, és foglalkozz a saját boldogságoddal. (Sok polgármester-feleség van hasonló helyzetben, alapíthatnátok egy klubot.)

2016. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!