Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom lebukott, egy megnyitv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lebukott, egy megnyitva hagyott üzenet miatt. Számonkérés után elmondott mindent, hogy mióta van szeretője. Válás megbeszélésekor elmondta, hogy a szex miatt csalt meg. Hogyan tudnám ezt visszaadni, legalább egy részét?

Figyelt kérdés
Nem lenne megoldás megdugni másokat a válás kimondásáig, mert nem igazán érdeklem. A gyerekeknél apasági tesztet szeretnék csináltatni ,ezek után szeretném tudni enyém-e valamelyik. Egyszerűen ledöbbentett, hogy a p@nisz mérete miatt lép félre. Apró megjegyzés:senki ne higgye el, hogy 14-16centi között van az átlaghossz. Bőven benne vagyok. Aztán valami történt, mert most meg békülni akar, meghogy nemis rossz a szex, csak mérgében mondta. Viszont undorodom tőle ezek után, és ha a gyerekek miatt gondolkodnék a dolgon akkor sem tudnám megjátszani, hogy egy pár vagyunk. Meg nem is akarom. Azt akarom, hogy fájjon neki, úgy mint nekem. Semmi rosszat nem tettem neki majd 20év alatt, mégis megalázott. Semmi önbecsülésem nincs, és szinte másra sem tudok gondolni, mint ezt valahogy visszaadni. Most könyörög, hogy állítsuk le a válópert, lehet történt köztük valami. El kell adnom egy autómat mert azt vitte el, abban csinálták. Nem tudok beleülni.
2016. aug. 11. 00:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
66%

A leginkább az fáj majd neki, ha téged már ez az egész nem érdekel, mert lezártad magadban. Nem is vagy mérges rá, hanem csak ideiglenes lakótársnak látod és mosolyogsz rajta, mikor újrakezdésről beszél.

A kocsit pedig cseréld le egy sportosabbra, CC-re, ami csak téged fog szolgálni. Esetleg épp az ablakotok előtt szopasd le magad egy nővel és küldj neki sms-t, hogy ha nagy durranást akar látni, menjen az ablakhoz 5 percen belül...

2016. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sajnalom ami tortent veled. Hihetetlen, hogy leteznek ilyen nok a vilagon. Undorito... remelem talalsz valakit majd aki mellett boldog leszel es aki megbecsul teged! 20L
2016. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
89%

Légy erőss azt kívánom neked. Idővel jobb lesz! Bosszút állni szerintem felesleges.

Én azt szoktam mondani jó hogy kibukott a dolog, és nem maradtam együtt egy ribivel.

2016. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
13%
20 ev utan...a nagy emancipacio, meg igenyek az kell a noknek. Mindig arrol szol a fama, hogy igenyeit elegitse ki, ugy lesz a jo neki. Aztan valahogy mindig szarul sul el a dolog es mindig szenvedes lesz a vege. Mindig masok sinylik meg ezeket, legfokepp a gyerekek. Legalabb buntudatot keltett benne az eset, habar en biztos nem allitanam le a valopert. Le kellett buknia ahhoz, hogy oszinte legyen hozzad. Nem volt annyi gerinc benne, hogy eled alljon lebukas nelkul es bevallja mar az elegedetlensege elejen, hogy valami nem mukodik. Neki titokban mas f@ sza kellett, mert ugy az izgi, ha titokban tortenik. Izgalmakra vagyott, hat most megkapta, mert kezdhet uj eletet remelhetoleg EGYEDUL. Csak egyet sajnalok, mert nem erdemli meg. Az ilyenekhez is ugyanugy megitelik a gyereket, hogy hozza keruljenek. Mindossze egy esetben nem, ha nem beszamithato (beteg v fuggo). Mar pedig tudja nagyon is, hogy mi tortenik es mit csinalt.
2016. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
81%

Örülj neki, hogy megszabadulsz tőle!

Nálam is hasonló volt a dolog, de szerencsére már túltettem magam rajta!

A gyerekek sajnos károsodni fognak, ahogy nálam is!

Az a lényeg, hogy ők mindig érezzék, hogy szereted őket!

Sajnos mivel nem mész bele a békülésbe, a gyerekeken keresztül fog bosszút állni rajtad....

2016. aug. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
35%

Az a lényeg, hogy tudod, te egy normális értékrendű férfi vagy.


Eddig mással dugott, élvezte, hogy nincs tudomásod róla, most meg, hogy válás van, most már jó a szex meg nem is olyan rossz veled? Hát öregem, ezt a pálfordulást is csak nők tudják produkálni: elmenőben a biztos szekér, fussunk utána inkább. Mi az, hogy "csak mérgében mondta?" Szóval akkor mégis jó a méret? Akkor miért is ment félre?


Lófa...t.


Megszabadulni a kolonctól. Szabadon dughat mással. Te meg éld tovább az életed. Nem az fog neki legjobban fájni, hogy ha viszontcsalod más nővel, hanem az, ha lelépteted és tudatosul benne, hogy bizony nem hat rád a női manipulációs könyörgése, meg a "hozzuk rendbe", "megváltozom", "ígérem", "ezután más lesz".


A gyerekekkel okosan kell bánni. A sérülésük a ti együttműködésetektől és intelligenciátoktól is függ.

2016. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
79%

Biztosan csak a szex miatt csinálta?

Amúgy minden rendben volt köztetek?

Harmónikus, kiegyensúlyozott kapcsolatban éltetek? Odafigyeltél rá?

Az éremnek két oldala van....Nem védem a feleséged de mindig van valami kiváltó ok amiért ez történik. Persze fordítva is amikor egy férfi lép félre.

2016. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 icu75 ***** válasza:
76%

Kedves 7es nyilván két ember kell egy kapcsolathoz,így persze a kérdező is biztos van amiben "hibás" de ha valami nem ok a párjának akkor ki kellene nyitni a száját és beszélni róla. A megcsalásra nem lehet mentsége!

Szerintem az a legjobb,ha elváltok,és közben levegőnek nézed és lerí rólad hogy még a szaros bakancsot se törölnéd belé. Lássa hogy egyáltalán nem számítasz neki. Higgadtan,közönyösen.

2016. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 Bence_ ***** válasza:
73%

Ha kiderülne ,hogy a gyerekeknek nem te vagy a biológiai apja akkor elengednéd őket?

Érthető, hogy dühös vagy. Roppant sz.a.r.

Vissza adni? Mit akarsz vissza adni, gerinctelenséget?? Csak úgy tudnád "vissza adni" ha te is azzá válsz. Megérné? Foglalkozz a gyerekekkel. Magaddal. Szépen szedd össze magad. Az ő máshova ment csak azt jelenti ,hogy neki volt másra szüksége mint ami te vagy. Férfit meg evvel a legegyszerűbb bántani, hogy kicsi a farka. Szerintem ez a nő meg kötődik hozzád csak buci unta a fejét ezért gondolta feldobja az életet. Mivel végig se gondolta ezért így sikerült.

2016. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
7%

7-es

#nőmosdatás #feminismFTW #nézdmárNincsrajtasapka

2016. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!