Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit tegyek? Vajon ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Vajon ilyenkor mi játszódik le egy férfi agyában? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Párom nem kezdeményez, én ezt megelégeltem és kizártam otthonról.

Nagyon szeretem és szeretném, ha nem menne rá a kapcsolatunk, de azt mondta Ő könyörögni nem fog, hogy be legyen engedve, már kezdte nulláról.

Ez úgy történt, hogy most pénteken eljöttünk a lakásunkból a hétvégi házunkba, ami mindkettő Édesanyám tulajdona.

Neki a lakásunk legalsó zárjához van csak kulcsa, hétfőn mondtam Neki, ha nem tud kezdeményezni, közeledni hozzám és normálisan viselkedni pénteken kizárom a lakásunkból.

Előtte volt 1 egész hét, pénteken amikor eljöttünk Ő előre indult, én meg a saját kulcsommal bezártam.

Péntektől többször megkértem, hogy tegyen valamit ne menjen rá a Családunk erre az önfejűségére, mondtam, hogy nem kérek sokat csak egy kis melegséget, közelséget, hogy valaha az életben Ő is kezdeményezzen, mert amióta Gyermekünk megszületett, Ő az utóbbi 3 évben nem kezdeményezett, mindig nekem kellett és belefáradtam...

Ő csak azért sem...

Tegnap este mondtam, hogy az utolsó alkalom, utolsó esély, de olyan makacs volt, hogy nem, pedig láttam, hogy jön ki a könnycseppe, de akkor sem.

Reggel indulás előtt azt mondta, hogy elege van ebből, amit egész héten csináltam Vele, megunta, ha ma este nem lesz nyitható a lakásunk az Ő számára, akkor a Gyermeke se érdekli a továbbiakban.

Mondtam, hogy csak közeledésre vágytam, nem kértem szerintem túl sokat Tőle...

Már párszor a 7 év alatt csináltam egy-egy hét pihenő szünetet, de amikor ilyenkor a második nap felhívtam mindig azt mondta, hogy otthon volna a helyem és ha 5 nap után újra találkoztunk akkor még morcosabb volt, mert szerinte a Lányunk csak hazudik, mert biztos, hogy pasiztam, de Ő ilyen esetekben sem hívott volna fel magától sajnos.

Mit tegyek a továbbiakban???

Tudom, hogy ráment mindenem, depressziós lettem és nem bírom így ellátni rendesen a Családunkat, se a háztartást és már egészségügyileg is rámegyek.

Pedig a Szülei szeretik egymást, de a Fiúknak nem segítenének Ők sem, sőt Apósom még a rosszra és távolódásra bíztatja Fiát.


2010. ápr. 19. 17:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
Nincs valaki olyan személy, aki beszélne vele, és közvetítené felé, hogy szereted, visszavárod, s ő mondja el neki, hogy mit gondol a kapcsolatotokról?
2010. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Párom hivatalos dolgokat nem igazán tud sajnos elintézni, de ha nagyon összeszedi magát már sikerül, de előttem még nem volt rá képes, mindig mindenhol nekem kellett megszólalni az Ő érdekében is, de már egy ideje nem engedi, hogy segítsek Neki!


Az én Párom, ha megfogja a kezemet, azzal biztonságot és erőt ad, ha éjszaka összebújva alhattam Vele az egész napom szuper és kiegyensúllyozott volt, már azzal ad csak erőt, ha rámnéz és tekintetünk összetalálkozik...

2010. ápr. 19. 18:13
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

El kell válni. Neki már nem kellesz. Bocs, hogy ilyen szókimondó voltam, de én ezt veszem ki abból, amit leírtál. Mivel fiú vagyok, fiú szemszögből látom a dolgot, és számomra ez a megoldás, hogy miért viselkedik így.

Keress másik pasit! Tudom nem könnyű, de talán rosszabb vele maradni. Ne félj az újtól ....

2010. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy okos asszonyként fel kellene rá nézni, hogy családfőnek érezhesse magát. Ez a női fifika, tapintat.De gondold el, ha egy kutyát magadhoz akarsz szoktatni, elzavarod, hogy megijeszd?
2010. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam már az utóbbi 3 évben, de olyan személyt sajnos még nem találtam Aki beszélni tudna Vele!!!


Pedig már arra is gondoltam, hogy lefizetek Valakit, hogy megtegye...

2010. ápr. 19. 18:16
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Á, akkor írj neki egy levelet, amiben őszintén leírod érzéseidet, s megkéred, ő is írja meg, milyen panasza, gondja van veled. Akarja-e, hogy közös erővel helyrehozzátok, vagy már késő.
2010. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

De akkor Ő miért nem mondja ki azt sem, hogy válni akar?


Én arra gondoltam, ha kizárom ráijesztek és talán észhez tér vagy beengedem és péntekig ne is hívjam és várjam, amíg Ő keres?


Vagy könyörögjek Neki tovább vagy mivel tudnám vissza hódítani??


De én már 3 évig folyamatosan szinte kedveskedtem Vele és jól tudja, hogy nagyon szeretem, így azt hiheti, hogy Ő mindent megtehet!


Pedig nagyon belefáradtam és lelkileg nagyon fáj, hogy mindig én alázkodjak meg, kezdeményezzek és nyeljek le mindent, mert beszélni sem lehet Vele!!!


Az elmúlt 3 évben sok olyan dolgot követett el, amivel más nő már egyenként is elhagyta volna (akárkinek elmondtam részletet, Mindenki ezt mondta), de én mindent lenyeltem és veszekedni csak ez miatt veszekedtünk mindig is, hogy Ő nem kezdeményez és nem ad már szép, kedves szót és figyelmet, gyengédséget sajnos nekem.

2010. ápr. 19. 18:25
 18/32 A kérdező kommentje:

Több levelet írtam Neki az utóbbi 2 hónapban, mert rengeteget kellett nyeljek és soha nem hallgatott meg, az SMS-eimet is Gyermekünk születése óta kitörli és nem is válaszol rájuk sajnos 3 éve.


Ő sajnos nem ír választ semmire sem.


Hát ezek azok, amikre meg nem válaszol...

2010. ápr. 19. 18:29
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én is azt gondolom, amit itt a férfiember mondott: talán már döntött a párod, csak még nem mondja ki, merre lépjen tovább. Tudod, egy olyan légkörbe, ahol mindig puskaporos a hangulat, nem szivesen jár haza egy pasi. Lehet, hogy más nő meg szépen néz rá, és arra húzza a szíve. Nem lehet összehasonlítani egy családanya életét, meg egy facér nőét, de az utóbbi jobbnak tetszik. Beszéltem egy kis nőcivel egy másik ilyen fórumon. Ott is hasonló volt: nem tudta, mi a baja a párjának. Majd kiderült, hogy a pasi felszedett egy kis nőcskét. Azóta szétváltak, a pasi elhagyta a gyermekét is. Nem bírta a párja zsörtölődéseit.
2010. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
72%

Olvasd, el vagy hallgasd meg Dr. Csernustól A Nő című könyvet.

Itt nem fogsz jó választ kapni ahhoz több infó kel.

Feleségem elhízott, én se tudtam közeledni hozzá (+ más) elváltunk.

2010. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!