Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit tegyek? Vajon ilyenko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Vajon ilyenkor mi játszódik le egy férfi agyában? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Párom nem kezdeményez, én ezt megelégeltem és kizártam otthonról.

Nagyon szeretem és szeretném, ha nem menne rá a kapcsolatunk, de azt mondta Ő könyörögni nem fog, hogy be legyen engedve, már kezdte nulláról.

Ez úgy történt, hogy most pénteken eljöttünk a lakásunkból a hétvégi házunkba, ami mindkettő Édesanyám tulajdona.

Neki a lakásunk legalsó zárjához van csak kulcsa, hétfőn mondtam Neki, ha nem tud kezdeményezni, közeledni hozzám és normálisan viselkedni pénteken kizárom a lakásunkból.

Előtte volt 1 egész hét, pénteken amikor eljöttünk Ő előre indult, én meg a saját kulcsommal bezártam.

Péntektől többször megkértem, hogy tegyen valamit ne menjen rá a Családunk erre az önfejűségére, mondtam, hogy nem kérek sokat csak egy kis melegséget, közelséget, hogy valaha az életben Ő is kezdeményezzen, mert amióta Gyermekünk megszületett, Ő az utóbbi 3 évben nem kezdeményezett, mindig nekem kellett és belefáradtam...

Ő csak azért sem...

Tegnap este mondtam, hogy az utolsó alkalom, utolsó esély, de olyan makacs volt, hogy nem, pedig láttam, hogy jön ki a könnycseppe, de akkor sem.

Reggel indulás előtt azt mondta, hogy elege van ebből, amit egész héten csináltam Vele, megunta, ha ma este nem lesz nyitható a lakásunk az Ő számára, akkor a Gyermeke se érdekli a továbbiakban.

Mondtam, hogy csak közeledésre vágytam, nem kértem szerintem túl sokat Tőle...

Már párszor a 7 év alatt csináltam egy-egy hét pihenő szünetet, de amikor ilyenkor a második nap felhívtam mindig azt mondta, hogy otthon volna a helyem és ha 5 nap után újra találkoztunk akkor még morcosabb volt, mert szerinte a Lányunk csak hazudik, mert biztos, hogy pasiztam, de Ő ilyen esetekben sem hívott volna fel magától sajnos.

Mit tegyek a továbbiakban???

Tudom, hogy ráment mindenem, depressziós lettem és nem bírom így ellátni rendesen a Családunkat, se a háztartást és már egészségügyileg is rámegyek.

Pedig a Szülei szeretik egymást, de a Fiúknak nem segítenének Ők sem, sőt Apósom még a rosszra és távolódásra bíztatja Fiát.


2010. ápr. 19. 17:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Te valami olyat akarsz megmenteni, ami szerintem már menthetetlen. Én is éreztem már, hogy menthetetlen a házasságunk, de nem volt erőm kimondani, hogy váljunk. Arra vártam, hogy mondja ki ő. Mert akkor nem az enyém a felelősség. De a férjem sem merte kimondani, hogy váljunk, mert nem volt bátorsága felvállalni a döntést. Aztán mégis megtette, és kezdeményezte a válást.

Nekem a kommentjeid alapján úgy tűnik, hogy a férjednek elege van abból, hogy az a Te házad, meggyanúsítod, hogy kipakolja, csak azt szajkózod, hogy Te mire vágysz, Neked mi lenne a jó. Valószínű ez az ember ezt megunta, és a szülei is azért biztathatják a távolodásra, mert látják a vergődését. Ez a férj melletted nem férfi.

2010. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%
Már bocs de elég hisztisnek tünsz, képzeld 7 év után a kapcsolatok kihűlnek és az nem segít hogy te követelödzől hogy ölejen meg parancsszóra. Az meg mi hogy a családja segítsen neki ha nem szeret gondolod majd ők bemagyarázák neki hogy igenis ölelgesd a hisztis csajod. Mit gondolsz a szeretetett nem lehet kierőszakolni én már rég elhagytalak volna, ő is csak a gyerek miatt van veled.
2010. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Te is látod, meg ő is, hogy ennek a kapcslatnak annyi.

Akkor meg mi a kérdés???

Neked ez így nem jó, ő meg nem hajlandó változtatni.

Ennyi. Tök egyszerű.

2010. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Abban igazad van, hogy menthetetlen szeretnék megmenteni. Most már sajnos eljutottunk odáig, hogy nem tudok benne megbízni, szét akarok menni, de nagyon szeretem és még nem vitt rá a lelkem, de az eszem már igen. Ráadásul sajnos ha együtt vagyunk egy egész hétvégét már valahogyan nem bírja ki a párom veszekedés nélkül, akkor sem, ha én nagyon is normálisan viselkedem Vele. Oktalanul leku@váz, piszkálódik, addig amíg ki nem borul teljesen a bili és sajnos én is csak egy ideig tudok nyelni, de ha már a bili kiborul, nem bírom tovább.

Te hogyan bírtad ki, hogy mégis elváltatok?

Az apja nem normális, ahogy kiderült számomra, bedilizett Sógornőm halálában, az Édesanyjának pedig nincsen beleszólási joga sajnos.

Rövid időre tud változtatni.

Augusztusban úgy nézett ki, hogy más lett, mert nagyon is megijedt, hogy kis műtétből nagyműtét lett, amiben majdnem belehaltam...

2010. szept. 23. 17:59
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy gondok vannak nálatok...Tényleg nagyon úgy néz ki hogy a párod már rég kiszeretett belőled, csak a gyerek meg a megszokás tartotta melletted. Elég szemét húzás azzal visszaélni hogy a te tulajdonodban van a lakás, és kipakolni onnan zsarolásképpen szerencsétlent...De az se semmi hogy ő meg leku*váz. Szerintem neki már csak ez kellett, hogy elküldd, ez volt a kezdő "lökés", sztem már nem fog visszajönni.
2010. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg, ha nem az övé a laskás és magától eszébe se jut kicsit kedveskedni, akkor menjen ahova csak tud, ha jól értem vannak még szülei, ha az anyóst elviselte anyuval se lesznek komolyabb problémák... ne váljatok, mondd meg, h Te már többször tüntél el pár hónapra, most rajta a sor, és ha úgy érzi pár hónap után akkor adjon be egy keresetet...


csak azért mert vha besegített a gyerköcökbe, vegye tudomásul, h Te gyengédségre vágysz és már a gyerekek miatt is nehéz társra lelned, pláne, ha még egy folyton duzzogó férj is van...


nekem nem tűnik dominának azzal, h elmenekül, amikor már nem bírja, elég tahó lehet a férje, ha ezek után még megcsalásról meg hasonlókról hadovál... -.-,

2010. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
75%

Pont, detto ugyanigy vagyok/voltam en is a parommal! De tenyleg mintha magunkrol olvastam volna!


Egyutt laktunk parommal, konyorogtem neki hogy setaljunk, konyorogtem neki, hogy beszelgessunk, konyorogtem neki mindenert, de abszolute de semmi hatasa nem volt... Csak ult, es szamitogepezett... Annyira felhuzott, hogy 10 hetes allapotosan elvertem mint egy lovat.......(Ez az allapot tartott aprilistol juliusig)

Aztan szepen kulonkoltoztunk, van koztunk 500 km. Megy a huza-vona, a se-veled-se-nelkuled allapot, tonkrementem idegileg. Oktober vegen eldontottem, hogy kesz, vege, elegem van, soha tobbe hallani sem akarok rola!

Es lam, mit hoz a sors?? 4 napja mar csak en kellek neki, hajnlando meglatogatni(juliusban volt nalam utoljara, en augusztusban nala - en konyorogtem, hogy hadd menjek hozza... de tobbet voltam novereivel, mint vele...), 3 honap utan eljon hozzam, pedig megkertem, hogy ne jojjon...

4 napja valtakozik a hangulatom... sikerult beletorodjek abba, hogy vege, es most uj ez az allapot nekem, hogy kellek neki(akarom mondani kellunk... mert 35 hetes allapotos vagyok). Most sokszor azon jar az agyam, hogy megis jobb lenne kulon... ugy erzem visszatert az erossegem, es vegre nem erzem ugy, hogy tole fuggok.


Szoval azt tanacsolom neked, fogd meg szepen magad, bogj annyit, amennyi csak jon, add ki minden duhodet, indulatodat, ha kell 5 nagy furdolepedot bogj tele, taknyozz tele(kozbe igyal sok vizet, ki ne szaradj)! es szepen mondd el neki, hogy ENNYI!

Napokig le se fog xarni, erre legy felkeszulve(ne mereszeld keresni!), es ha meg szeret, akkor nehany nap/het utan o fog neked konyorogni, hogy visszafogadd!


Mikor osszeesni keszulsz lelkileg lepj fel szepen a gyk-re, panaszold el a gondjaid, kerj tanacsot, vagy csak egyszeruen, ird ki magad, az segiteni fog!


Szedj erot magadon! Ha szeret, keresni fog. Ha pedig nem, akkor lesz mas, aki szeretni fog, es aki torodik veled! (am van egy olyan furcsa tulajdonsaguk a noknek, hogy az kell nekik, azt szeretik, aki oket kevesbe szereti... ha ugy alakul, hogy kulon mentek, adj idot magadnak, gyaszold meg a kapcsolatot. Majd egy olyan ferfit keress, akit nehez meghoditani, akiert harcolni kell egy kicsit(am legyen notlen!) )


No, szedd szepen ossze magad! Barmiben segithetek, irj nyugodtan nekem privatot! Egy a termeszetunk, mindketten dominansak vagyunk, de teljesen legyengultel te is mint en... Erosodj meg, es aztan cselekedni is fogsz tudni!


Mindez ugy tortenjen, hogy a Leanykad ne erezze ezt a krizishelyzetet...

2010. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ha bekell a férfit zárni,mert futna mindenfelé...Te meg Kizárod,és szerinted igy hogy kezdeményezzen,falon keresztül?...Veszett fejsze nyele...Pocsolyából nem lezs ivóviz...
2010. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Több levelet írtam Neki az utóbbi 2 hónapban, mert rengeteget kellett nyeljek és soha nem hallgatott meg, az SMS-eimet is Gyermekünk születése óta kitörli és nem is válaszol rájuk sajnos 3 éve.


Ő sajnos nem ír választ semmire sem.


Hát ezek azok, amikre meg nem válaszol...



Levelet irsz a párodnak,bezsélgetni kéne,nem sms meg levél,meg kizárás,te is kezdeményezhetsz ám,van szád beszélj...Kettő,gondolom nem akart gyereket tőled,téged se igazán...Most meg csak elvisel titeket...

2010. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

NE hargudj de neked nemszabadna kulcsot adni. :)

Ez olyan egy papucs kutyát csinált szegényből, hogy tudja te bármikor valami bajvan kiakarod dobni meg annyira bízol meg benne, hogy egyből lopással gyanúsítod hát így aztán semmi önbizalma nemlehet szegénynek. Te mitszólnál nemlenne szex s ő fogna kiakarna zárni hogy akkor ha az nincs ne is legyél ott?



NÁlunk én vagyok a domináns míg a férjem ha a guta üt is meg akkor se reagál még egy grimasszal se nemhogy szavakkal mikor valami vaj van a fején. ÉN meg lelkizek, nembírok enni, aludni, majd megpukkadok, hogy megértsem mivan vele s tisztázzuk de kizárni még sose zártam ki. Inkább méllyen a szemébenézek s hozzábújok, majd nagyon szomorúan s halkan kérdezem őt. Mivel ő mégis csak a férfi akihez bújni kell. Próbáld ki. Jótanács, hogy akármennyi kérdésed van azt nezúdítsd rá csak egyenként mert különben elviszi szóözön. Te se szeretnéd ha cirkuszolnának veled.

2010. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!