Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megtagadhatom, hogy elvigyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtagadhatom, hogy elvigyem láthatásra az egyik gyerekünket, ha a másikat nem akarja vinni?

Figyelt kérdés
2 gyerek van, de csak a kicsit akarja elvinni láthatáskor a volt férjem. Mondhatomm, hogy csak akkor viheti, ha a másikat is viszi?
2016. aug. 16. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jogosan kérnéd ezt tőle, végül is, mindkét gyerek tőle van. Megkérdezhetem, hogy miért akarná csak a kisebbet vinni?
2016. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kicsivel még nincs gond... Neki az egyetlen nevelési elve a "verd meg!". Nem tanul? "Verd meg!" Nem rak rendet? "Verd meg!" Visszabeszél? "Verd meg!" Én meg sose voltam hajlandó megverni és neki sem engedtem és így teljesen lemondott a nagyról.
2016. aug. 16. 07:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Szép dolog, mondhatom...
2016. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudod, hogy megveri, ne küldd oda a nagyot is. A házban ahol te is vagy, töltsenek együtt időt a naggyal, kettesben, ahol a közelben vagy. Aztán vigye a kisebbet külön el, aki még biztonságban van vele.
2016. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát ilyen embernek én a kisebb gyerekemet se adnám. Verje a farkát és takarodjon a gyerekeim közeléből...
2016. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5#-sel teljesen egyetértek!
2016. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

De még ám! Egyszer a kicsit is úgy fogja visszavinni, hogy megverte, mert nem fogadott szót.

Beszélj ügyvéddel, és intézd el, hogy nálad találkozhasson velük, felügyelettel, ne vihesse el egyiket se!

Ha kezet mer emelni rájuk, akkor feljelentés, azonnal.

2016. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem adnám oda, ha megütné. A nagyot se ütötte meg soha, csak mondta, hogy az lenne a megoldás. Őt így nevelték.

Szerintetek milyen érzés a nagynak, hogy ő nem kell??? Ezért nem akarom csak az egyiket adni.

2016. aug. 16. 12:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Szar egy apa, szar egy ember, de sajnos nem tilthatod el a láthatástól az neki joga, nem pedig kötelessége.

Azt megpróbálhatod, hogy erre fel új gyerek elhelyezési eljárást kezd - de egy ügyvéd jobban ért hozzá.

2016. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen át tudom érezni milyen lehet a nagyobbik gyerekednek.

Gyerekkoromban az en apám is mindig a kisebbik tesóimmal foglalkozott.

Én nem engedném, hogy a kisebbiket elvigye. A nagy is épp úgy az ő gyereke, nemcsak a kicsi!

Milyen "apa" az ilyen?! Nem sül le a képéről a bőr?!

2016. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!