Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Itt lenne az ideje szétmenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt lenne az ideje szétmenni?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk házasok de hátha itt többen voltak így


5 éve vagyunk együtt, az elején nem sok időt töltöttünk együtt én tanultam ő dolgozott, épp ezért összeköltöztünk, még ekkor is minden rendben volt. Majd születettet egy gyerekünk, és a törődése felém szinte teljesen megszűnt, semmi kimozdulás, semmi romantika, kicsit több mint 2 éve nem volt az ágyban se semmi, időnként van összebújós film nézés, de ritka, szóval a gyereke anyja lettem szülőként jók vagyunk, de többé nem társ.

Átbeszéltük többször is de nem akart változtatni kompromisszumot kötni, párterápiára menni, próbálkoztam én is rengetegszer de nem lett eredménye, végül elfogadtam mondván hogy apának tényleg tök jó, meg együtt könnyebb is bizonyos dolgokban.

Viszont dolgozni kezdtem, a törpe pedig ovis lesz szóval tudnánk úgy rendezni a körülményeinket hogy külön is meg tudjunk lenni.

Nem tudom hogy ezt a kapcsolatot vissza lehetne e még hozni, érdemes e újra elővenni a régi kérdéseket vagy csak ténylegesen is kéne szállni belőle..


2016. szept. 5. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem párkapcsolat. Maximum barátság. Ha szétmentek, van esélyed még a szerelemre, és az ágyjelenetekre. Tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, ha már gyerek is van, dehát mégsem halhatsz meg második szüzességben.

Nem bántásból írom, de én ezeken a dolgokon mindig leakadok hogy létezik, hogy egy pár két évig, (fél évig, egy évig) nem szexel?? Nekünk három kölykünk van, még a legkisebb sincs négy éves, de heti 2, 3 szex mindig van, volt, pedig mégcsak nem is abból a lobogó szerelemből mentem hozzá a férjemhez. Nekem ezek a dolgok sehogy sem férnek a fejembe. Itt valami meghibásodás van a férfinál, (úgy érzem, téged zavar, hogy nincs szex...)

2016. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előzős vagyok: még a legnagyobb sincs négy éves, ezt akartam írni...
2016. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen valtoztatnek.ennek esmmi ertelme.ez nem kapcsolat.kulonben,ha kulon menntek,biztos vagyok benne,hogy akkor rendbe akar hozni mindent.
2016. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!