Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak! Mennyi ideje laktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak! Mennyi ideje laktatok együtt, amikor kezdett megromlani a kapcsolatotok? Mi váltotta ki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a szüleimről tudok írni, de mivel együtt éltünk, én is részese voltam. 32 évig voltak házasok, idén (2014) nyáron váltak el, előtte nyáron (2013) költöztek szét. Előtte 15 évig éltek együtt házasságban úgy, hogy már csak döglődtek a kapcsolatban. Ezt én gyerekszemmel is észrevettem, hiszen előtte sok közös program volt, jól éreztük magunkat együtt, utána meg már egy órát se tudtak veszekedés nélkül együtt lenni. Apukám zugivó volt májelégtelenséggel, anyukámban meg a tehetetlen düh dolgozott. Egyikük sem kezelte jól a helyzetet, mind a ketten hibáztak, persze, de apukám viselkedése elviselhetetlenné vált a végére. Évekig könyörögtünk neki anyuval, hogy menjen orvoshoz, vizsgáltassa ki magát ne csak testi, hanem mentális téren is. A gyógyszereit nem szedte rendesen, pszichológushoz nem ment. Amikor elmentem főiskolára, albérletbe, akkor még a "gyerek miatt vagyunk együtt" érv is kiesett. Még így is elhúzták pár évig, de ez már a vég volt. Apu elkezdett mindenfélét kitalálni, hogy anyu csalta évekig, és biztos most most is csalja, és hogy hazudozik neki, miközben apu a hátunk mögött hiteleket és kölcsönöket vett fel, és kölcsönkért mindenkitől, míg végül leépítette a saját renoméját, plusz utólag kiderült, hogy k*rvázott, míg anyukámoz hónapokig hozzá se ért még fiatal korukban sem. (Gyerekként nem kellene ezt tudnom, de tudom. nem tőlük, de a gyerek se nem h*lye, se nem vak, se nem süket, ezt jobb, ha tőlem tudjátok.) Az utolsó csepp az volt, amikor anyu megtalált egy újabb, friss dátumos személyi kölcsönös értesítőt.


Nagyon jó szüleim voltak, azok a mai napig, csak nem egymáshoz valók. Nem kellett volna együtt maradniuk.

2015. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy már az elején sem illettünk össze és majdnem 1 hónap után szakítottunk, majd ez évente megismétlődött. Én kezdeményeztem mindig, a férjem győzködött, hogy ne...utána mindig jöttek a boldog időszakok, megint rózsaszín ködben éltem...persze utána minden kezdődött előröl, végül a jó időszakok teljesen megszűntek. Most ott tartunk, hogy akkor "jó" a házasságunk, ha az egyikőnk nincs itthon. Felhív, hogy megy sörözni "persze drágám", megyek barátnőzni "menj csak nyugodtan", ha itthon vagyunk, öljük egymást, külön szobában alszunk, a gyerek szenved a legjobban. Mondtam neki, hogy fiatalok vagyunk még (30-as évek elején, 14 éve vagyunk együtt), nem tesszük egymást boldoggá, a kicsit is megviseli, váljunk el szépen. Azt mondta, hogy NEM. Mindegy is..nem értem :(( Beszélgetni sosem tudtunk. Csak ül a sarokban, én meg önjutalmazásba menekültem, mióta van gyerek, neki vásárolok....Ennyi. Csak ha nem megy bele a válásba, félek mi lesz. Nem akarok több évig tartó kínszenvedést
2015. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!