Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lakhatással kapcsolatos tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakhatással kapcsolatos tanács?

Figyelt kérdés

Van két gyermekem. Egy fiú és egy lány. Van egy csalási ház a férjemmel(még nem váltunk el)fele fele arányban tulajdon joggal.Fél éve elköltöztem, 7 hónapja elköltöztem mert egy szociopatának tartom. Hozzáteszem sok sok év házasság után miután a gyerek érzelmi világa is majdnem kisiklott döntöttem így. Nem bántam meg.

A fiam aki 15 éves az apjával maradt a házban. Ő döntött így mert ott vannak a barátai. Időközben kiderült hogy nem gondoskodik róla nem főz a gyerek sokszor lógott suliból, én iskoláztattam be stb.Szóval a lényeg: Adott gyerektartást viszont ő lakott a házban eddig. Én elmentem albérletbe 10 km-el arrébb. Most megkértem hogy menjen el ő ,mert szeretnék oda költözni hogy a gyerekeinket együtt nevelhessem fel, és gondoskodhassak rendesen a nagyobbikról is. (A nagyobbik is ezt szeretné) A kisebbik gyerek azóta lelkileg helyrejött valamennyire.

Beleegyezett nem igazán jön ki a gyerekkel sem , nem tart igényt rá hogy vele lakjon. Beleegyezett. Félek ha visszamegyek akkor bármikor beállíthat és visszaköltözik.

Nem akarom ezt. Van valamilyen törvény vagy bármi ami ilyenkor biztosíthatná hogy hagyjon minket?

Csak nyugodtan szeretnék élni. Nem akarja eladni a házat még. Kérlek segítsetek nekem mit lehet tenni ilyenkor?



#ház #válás #különélés #lakás tulajdon
2016. szept. 13. 08:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9. persze, bocsánat, elírás volt, figyelmetlen voltam.
2016. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!