Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki 13-17éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki 13-17éves élettársi viszonyban él esetleg csak eggyütt vannak, de semmi papir? Se gyerek?

Figyelt kérdés
26felettiek? Nők... Miért nincs házasság vagy gyerek? Nem vágytok rá vagy anyagi gondok? vagy csak megszokásból vagytok eggyütt már? esetleg közös vagyon köszi a válaszokat.
2010. ápr. 26. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

anya testvére (45/N) 15 éve él együtt az élettársával...

se házasság,se gyerek...


van mindkettőnek hasonló korú gyerek,az egyik velük is lakik még...

a nő férje meghalt mikor még kicsi volt a gyerek,ha összeházasodnának,nem kapna annyi özvegyi nemtudom milyen pénzt,meg támogatásokat,és két minimálbérből rengeteg kölcsönnel nem tudnának megélni

közös vagyok...ház közös,de annyi hitel van rajta meg mindenen,hogy az nullára se jön ki...

2010. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En nagyon sok olyan part ismerek, akik mar sok eve egyutt vannak, de nincs gyerek. 2 okbol van sok ilyen: mert nincs ra penz, a masik pedig az, hogy nem lehet. Van 1 par, akik a barataim, ok mar 15 eve hazasok es nem lehet gyerekuk, mert mindkettojukkel gond van, de probalkoznak. Olyat is ismerek szemely szerint, aki elettarsi kapcsolatban el mar 23 eve es nincs gyerekuk, mert nem akarnak. Egy nemet par. Nem meglepo ez Nemetorszagban, mert ott sok ilyen van. Ott sokan nem hazasodnak, de van valami torveny, hogy kb. 10 ev egyutteles utan mar hazasnak szamitasz anyagiak szempontjabol, ha szetvaltok.
2010. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én 30 éves vagyok és 10 éve együtt vagyunk a párommal, közös lakás és most fog születni az első gyerekünk is. Nálunk a legnagyobb baj, hogy az én részemről nagy a család, a párom részéről nem. Én nagy lagzit szeretnék, mindenki, aki számít ott legyen, ő pedig két tanúval nagyon szűket, butaságnak tartja, hogy 1-2 milliót kidobjunk, mikor azt sokkal jobb dolgokra költhetnénk. Most épp úgy állunk, hogy ami van félretett pénzünk, azt a babaszoba kialakítására fordítjuk, tehát jobb helye van, mint egy lagzinak. És ahogy érzem, sajnos ez mindig is így lesz, mindig lesz jobb helye annak a pénznek. Tehát nálunk pusztán anyagi oka van, hogy nincs nagy lagzi. Ő már felajánlotta, hogy akár jövőhéten mehetünk és elvesz, tehát nem a szándékkal van a baj.
2010. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!