Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik valas utan egyedul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik valas utan egyedul maradtak a gyerekekkel-anyak-, mennyi idore volt szukseg, hogy ne fuggjetek masok (csalad) segitsegetol anyagilag? Gyerektartas hianyaban.

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
2-3 év. És mire talpra álltam anyagilag, lett új párom is, akivel meg tudjuk osztani a terheket.
2016. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semennyi. A válás neki volt fontos, (új nő miatt), én ráértem volna pereskedni évekig. Úgyhogy egy elég tisztességes gyerektartásba kiegyeztünk, és elsőre kimondták a válást.

Miután ő elköltözött, én elkezdtem másik állást keresni. Pályát változtattam, sokat kell dolgozni, több szak, de jobban fizet.

Így anyagilag nem állok rosszabbul, mint a válás előtt.

Sose támaszkodtam arra, hogy a férjem eltart, mert bármi történhet. Történt is. Senkire se számíthatok, már csak anyum él, ő örül ha kijön a nyugdíjából. :(

2016. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ket gyerekre nem fizet gyerektartast se. Nincs hivatalos jovedelme.
2016. okt. 27. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Most fogok válni,én kezdeményezem mert a megcsalása után sem változott lényegében semmi.Igyekeztem úgy alakítani a dolgokat,hogy ne függjek tőle,na persze egy keresetből nem lesz olyan egyszerű,de megoldom.Remélem gyerektartás tekintetében korrekt lesz,én nem akarok alá tenni semmilyen téren,remélem benne is meg lesz az intelligencia ehhez.
2016. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.

Eddig se volt bejelentve, gondolom.

Ilyen link alaknak ezért nincs értelme gyereket szülni.

2016. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majdnem két év. De így összetudtam szedni egy lakásbeugrót. Aztán közben lett párom is, így közösen vettünk egy nagyobbat.
2016. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!