Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mik a tapasztalatok? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok? Ha elhagyott visszajön?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válaszát várom,akiket elhagytak egy harmadik miatt,de a párjuk észbe kapott és vissza akart menni. Ki hogy fogadta a hűtlen társát??
2010. ápr. 27. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig voltam együtt a párommal..Állandóan megcsalt,megtudtam,volt h fél évig volt neki barátnője mellettem.Amikor én akartam ,hogy visszajöjjön akkor jötta duma,hogy nem szeret már stb stb..Aztán elegem lett,és megutáltam.Hát persze,hogy aztán kapott észbe ,hogy ki is kell neki.Ez 1 éve történt a mai napig állítólag szeret,viszont én először utáltam,ma már közömbös...Boldog párkapcsolatban élek mással:)
2010. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza is jönne, soha többet nem lehetne megbízni benne... Az elveszett bizalmat nagyon nehéz visszaszerezni. És mindig ott van a tüske, ha egyszer elhagyott. Akármennyire is szeretünk egy embert, pár hónap múlva meglátod, látni fogod azokat a hibákat is, amiket most nem. Én nem engedtem mégegyszer közel magamhoz. Akármilyen fájdalmas is volt.
2010. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem könnyű..
2010. ápr. 27. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy akkor kap észbe, amikor visszamegy. Lehet, hogy most kapott észbe, amikor a másikat választotta. Ezt nem gonoszkodásként írom, csak ez is megeshet, az is előfordul, nem te voltál a nagy szerelem, nem te voltál az igazi és most rátalált.
2010. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőkkel azért lehet mindent megtenni, mert a legtöbb képes így megalázkodni...le lehet pontozni, de sajna/ vagy nem sajna ez van!
2010. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!