Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van közöttetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, aki megbánta a válást?

Figyelt kérdés

41 éves nő vagyok, közel 20 év után tettünk pontot a házasságunk végére. Született két csodálatos gyermekünk, ma már 16 és 13 évesek.

Nem titkolom, a házasságunk miattam ért véget. Nekem a volt férjem volt az "első" mindenféle értelemben. Amikor a gyerekek nagyobbak lettek, a férfiak elkezdtek érdeklődni irántam, én pedig egy idő után nem álltam ellen a kísértésnek - ezért váltunk.

A férjemnek azóta lett egy komolynak tűnő kapcsolata, esküvőt tervez egy 30 éves, gyermektelen nővel.

Nekem is van néhány hónapja valakim, de úgy érzem, a volt férjem akarom visszakapni, mert megbántam, hogy beadtam a válási papírokat és elköltöztem tőle.

Szerintetek mit tegyek? Szóljak neki az érzéseimről még az esküvő előtt?


2016. dec. 5. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen nagyon sok olyan tortenet van mint a tied.

Olyanok akik azt hiszik jobbat tobbet szebbet erdemelnek mint a ferjuk aztan rajonnek...

Irhatsz neki egy levelet email arrol hogyan erzel de tul sokat ne varj tole.

Jovore uj baba is lesz masik feszek 20 evre.

Ilyen az elet...

2016. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ártana ha te is inkább mást keresnél bármilyen nehéz is. Ő már házasság előtt áll, nem várt semmire és nem is fog.
2016. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt békén. Szerinted milyen már ez, félreléptél, elhagytad, most meg már jó lenne? Még ha egyedül lenn a pasi, akkor azt mondom, próbálkozz be, de úgy tűnik ő már elfelejtett téged és egy másik nővel tervezi az életét, valószínűleg boldog is! Az én párom volt felesége is rájött hogy megbánta a válást, de csak mikor megtudta hogy vagyok neki én. Tipikus hozzá állás a tiétek, nehogy már mással boldog legyen a volt férjetek... Szánalmas!
2016. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

1: Sokaknak a fejében megfordul, hogy helyes volt-e szakítani, ha nem jön be az új kapcsolatuk, de nyilvánvalóan valami oka csak volt, hogy nem érezted jól magad abban a kapcsolatban (gondolom, az, hogy "változatosságra vágytál", csak egy része volt a dolognak, mert ha megmaradt volna köztetek a szeretet, mint kötelék, akkor nem hagytad volna el - tehát valószínűleg nem lenne nagy esélye egy második próbálkozásnak, az ember nem tud kibújni a bőréből. (Persze, kivételek mindig vannak, de nem ez az általános.)

2: Már foglalt! Semmi jogod nincs már hozzá, hogy megzavard a boldogságát és megpróbálj feldúlni egy párkapcsolatot!

Megértelek, persze, de most már meg kell enned, amit főztél magadnak, sajnos:S

2016. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én még fiatal és rutintalan férfi vagyok ezekhez a témákhoz (31 éves), de szerintem abból nem lehet baj, ha elmondod neki. Ez nem valószínű, hogy befolyásolja a kapcsolatát a másik nővel, és sok jóra ne számíts, de legalább tisztáztad a helyzetet és könnyítettél a lelkeden. És talán neki se fog rosszul esni, hogy mégis jobb férfinek tartod, mint amit a válással kommunikáltál felé.
2016. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni, bár én is nő vagyok... Nálunk is a férjem kisebb félrelépése tett be a kapcsolatnak, amit utána nagyon megbánt, de akkor már késő volt. Nekem lett stabil kapcsolatom, neki csak felszínes.


Ha az exem elém állna, hogy vissza akar kapni, nagyon dühös lennék! VOLT esélye, de eljátszotta. Irtó pofátlannak érezném, hogy ezek után van képe elém állni és bármit várni. Azt gondolnám, hogy az böki a csőrét, hogy nekem sikerült jó kapcsolatot felépítenem, neki meg nem, és engem valamiféle kapaszkodónak tekint, aki "megmenti" őt. Hát mentse meg saját magát, épp elég ideig húzott le. Én felépítettem magam a válás után, sikerült továbblépnem: ez a lehetőség neki is áll, hajrá, drukkolok neki. Az pedig, hogy nem tud élni a lehetőségével, nem az én dolgom.

Nem vagyok egy TÁRGY, hogyha ő igényt tart rám, akkor visszakap: önállóan gondolkodó, érző lény vagyok, aki felelősséget vállal az érzéseiért, a döntéseiért.

Mi a gyerek érdekében igyekszünk normális "baráti" kapcsolatot ápolni, de nagyon erősen ki lettek jelölve a határok. Ha ezt megpróbálná átlépni bármilyen módon, akkor az a jelenleg viszonylag jól működő kapcsolatot is lerombolná.


Szerintem neked kérdező, az égvilágon semmi esélyed a VOLT férjednél, aki hamarosan másvalaki férje lesz. Ő továbblépett. Megjegyzem, a jelenlegi pároddal szemben sem korrekt, amit művelsz.

2016. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt bántam meg, hogy nem váltam el sokkal korábban.
2016. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Én csak meg szeretném köszönni a 6-os hozzászólását,igazán kijózanító volt.Magam is olyan helyzetben vagyok,hogy a megcsaló férjem akarna vissza kapni...valami ilyesmit érzek én is amit írtál,csak nem tudtam ilyen összeszedetten megfogalmazni.
2016. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos Én sem álltam ellen a kísértésnek, ezért válunk.csak pár évvel vagyok fiatalabb mint Te. Megpróbálom visszakapni a férjemet de egyelőre semmi esélyem. A kísértés, már ha így hívjuk, meg egy igazi patkány volt. Addig akarta a kapcsolatot amig kötötségek nélküli szex volt, meg pénzem volt. Otthagytam volna miatta a gyerekeket, és csak nevetett rajtam. Szemét tulajdonságok, másik érzelmeinek a kihasználása miatt arra jöttem rá, hogy a férjemet szeretem és Ő kell Nekem. Mindent megteszek hogy megbocsásson. Ha félreléptél, és a férjed normális, nem hazudozó, gerinces, akkor jó eséllyel megbocsájt, de nem kezd újra kapcsolatba Veled. Nagyon sajnálom.
2016. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

"Otthagytam volna miatta a gyerekeket"


Itt csak egy patkány van,és az nem a szerető.

Őszintén sajnálom a férjedet,gondolom egy becsületes,tisztességes férfi.Az ilyeneket bezzeg megcsalják... remélem soha nem bocsájt meg neked.

30/N

2016. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!