Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért olyan nehéz kiverni őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kiverni őt a fejemből és jól teszem-e, hogy mással randizok, miközben a volt férjemet szeretem?

Figyelt kérdés
Sajnos a volt férjem amikor mentálisan rossz állapotba kerül, akkor veszélyes magára és másokra nézve is. Nem akarok állandó vészhelyzetben élni! Ennek ellenére mindennél jobban szeretem őt, 8 éve szerelmes vagyok belé. Hogy miért váltunk el, az most nem fontos, de nem vagyok én sem számára közömbös. Helyénvaló-e az, hogy mással fogok randizni, olyannal, akit nem is szeretek? Szimpatikus nekem, de ennyi, semmi több. Kitennéd-e magadat az én helyemben életveszélynek, azért cserébe, hogy rövidebb-hosszabb időre azért nagyon boldogan élhetnél azzal a férfival, akit tiszta szívedből szeretsz?
2017. febr. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne randizz, míg nem vagy túl a volt férjeden. Én is beleestem ebbe a hibába, de ez csak a saját, illetve a másik férfi áltatása. NEM lehet kialakítani úgy kapcsolatot, hogy nem heverted ki az előzőt. A volt férjedet fogod benne keresni, rá fogsz gondolni, míg mondjuk szeretkeztek, és egyszerűen csak nem tudsz annyi érzelmet és energiát belefektetni, megnyílni ezek miatt a terhelő gondolatok miatt. Légy egy kicsit egyedül, foglalkozz a saját magad lelkivilágával és zárd le a volt házasságod. Nagyon bátor döntést hoztál meg, mostmár csináld végig. Elhsizem, hogy írtó nehéz lehet ez most neked.
2017. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8 hónapja külön vagyunk, meddig várjak még arra, hogy elfelejtem?
2017. febr. 18. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem lennék azért életveszélyben, hogy néha kicsit jó is legyen.

A helyedben keresnék egy szakembert, aki segít továbblépni, mert az nem normális, hogy ennyire ragaszkodsz egy ön- és közveszélyes beteghez.

És majd akkor kezdj el randizni, ha már készen állsz egy új kapcsolatra. Jelenleg még túl korai, még a volt férjed se engedted el.

2017. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy szakember aki segít, igaz ő csak szociális munkás. Pszichológusra nincs pénzem. Az ingyenes pszichológus a kórházi osztályokon pedig nem ér semmit.
2017. febr. 18. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:

1: Menj vissza a férjedhez és várd az agyonverést ha ilyen pszichopata függö vagy!

2: Keresd a normális életet ami nem feltétlenül lángol mint egy máglya.

Te tudod, hogy mit szánsz magadnak!

2017. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!