Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem valakibe, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, aki még a nevemet sem tudja. Tartós párkapcsolatban élek, hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Csak látásból ismerem a férfit. Közös szórakozóhelyen látom gyakran. Annak ellenére, hogy küzdök ellene, folyton azon kapom magam, hogy agyalok róla, elképzelem, milyen jó a barátnőjének (mindketten tartós párkapcsolatban élünk). Fogalmam sincs,hogy benne elindítottam-e valamit, és ő sem tudhatja, hogy majd szétszakad a lelkem. Eleve gondolom pont nem érdekelné, ha még színt is vallanék, ráadásul ez meg sem fog történni, mert nekem is párom van, és tartozom neki annyival, hogy egyenes legyek vele szemben. Szóval nem akarom megcsalni, nem is lennék rá képes, de soha nem hittem volna, hogy valaha így megveszek valakiért, aki nem a párom. Emészt a lelkiismeret furdalás, amiért így érzek. Érzéseimhez biztosan hozzátesz még az is, hogy párom ellustult a kapcsolatban, amit már jó fél éve mondok neki, de egy-egy kifakadásomat 1 hetes összeszedése követi, azután pedig megy a mókuskerék ugyanúgy. 8 éve vagyunk együtt, a párommal az égvilágon semmi baj nagy általánosságokban, szorgalmasan dolgozik, felesben visszük a háztartási munkákat stb., de jelenleg úgy érzem, lakótársam ő... Tudja ezt ő is, sokszor elmondtam neki, de a helyzet változatlan maradt.

Hogy legyen jobb a helyzetem? Csak emésztem magam, és gyakran fantáziálgatáson kapom magam.


2017. febr. 9. 21:40
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Ráadásul ott motoszkál a fejemben, hogy mi lenne, ha az új sráccal boldogabb életem lenne, és ő is pont ilyen kapcsolatban él, hiszen sosem mutatkozik a barátnőjével még a közösségi oldalán sem. Mi lenne,ha nem csak egy lakótárs lennék életem végéig, hanem egy jól működő párkapcsolatban élnék? Csak mégis hogy léphetne az ember, hogy hozhatna visszafordíthatatlan döntéseket,amikor lehet, hogy valamilyen csoda folytán a kialudt láng újra fellángolhat.

Huszonéves nő vagyok egyébként, párom is annyi.

2017. febr. 9. 21:46
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet beleszeretni valakibe, akit nem is ismersz?
2017. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Bizonyos körökben ismertebb ember, így mondhatni több információt közöl magáról, mint bárki más. Ezzel győzködöm én is magam,hogy nem is ismerem, lehet még rosszabb tulajdonságai vannak,mint páromnak, és tudatosan próbálom csitítani ezt a fellángolást, de nagyon nehéz.
2017. febr. 9. 21:50
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak szimpla rajongás egy agyonidealizált ember felé, mert nem jó a kapcsolatod. Légy bátor, lépj ki, szedd össze magad aztán hús-vér emberekkel kezdj.
2017. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2 hidd el van ilyen,én is így jártam!
2017. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
ezek szerint más is járt már így... Második válaszoló, lehet félreértetted, de hús-vér ember ő is, egy egészen szűk réteg számára ismertebb. Nem is ez a tini-féle rajongás él bennem.
2017. febr. 9. 22:02
 7/25 anonim ***** válasza:
Ismered személyesen?
2017. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ki az?:)
2017. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

És mért nem mész oda hozz, amikor látod?

"Szia én vagyok a Klári, ismerlek innen/onnan."

2017. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy egyik alkalommal odamegyek hozzá, mert a munkámhoz szükséges az ő polgári foglalkozása, így felkérném őt egy közös projektre, akkor lehet találok benne negatívumot, amitől elfelejtem. Lehet csak egy burkolt visszautasítás kellene ahhoz, hogy lészhez térjek. Szerintetek ez járható út lenne?
2017. febr. 9. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!