Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után? Ujra együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után? Ujra együtt?

Figyelt kérdés

A volt férjemmel 2012 ben házasodtam össze.2013 ban született egy kislányunk.Sok huza vona után,ugy döntöttem elválok,mert nem tudtam elviselni már a dolgait.Féltékenység,és az örök vita a pénzről.Sokat vádolt olyan dologgal amit nem követtem el,de mindegy .Ez év márciusban váltunk el.Szüleimhez költöztem már vagy 3 x ra:(

De egy baj van,valahogyan nem tudunk meglenni egymás nélkül...Ujra hiv randizni,hogy hozzuk helyre amit elrontottunk....szerintetek???Én is hibás vagyok,mert utálja a munkámat,minden szombaton dolgoztam.Pincér vagyok és minden szombatom erre ment rá,az esküvőkre(22 szombat),nem mentünk soha sehová,mert állandóan csak dolgoztam


2017. ápr. 1. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi ideig voltatok együtt mielőtt összeházasodtatok, és hány évesek is vagytok?

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagolt!


Szerintem szánalmas a viselkedése, hogy hozzátok rendbe. Ezt válás előtt kellett volna, nem most!


Egyébként meg, mi az, hogy utálja a munkádat? Keresett helyette neked mást, hogy könnyítsen neked, vagy csak a szája járt? Nagyon jól tudta, hogy mit csinálsz, és hogy ennek mi a velejárója. Akkor ne sírjon itt, hogy utálja a munkádat..stb.


Szerintem hagyjátok ezt az egészet a fenébe, zárjátok le a múltat és kezdjetek új életet egymás nélkül.

A gyereknek is egy harmonikus kiegyensúlyozott családra van szüksége, nem két idegbeteg felnőttre, akik nem tudnak meglenni egy fedél alatt.

2017. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, nem mertek újra kezdeni, inkább a megszokott langyos xarhoz ragaszkodtok. Ugyanezek a problémák megint meglesznek, csak szólok. Döntsd el, de ha már egyszer válásig vitted.....
2017. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

ennek semmi értelmét nem látom. Nem a romokat kell tákolni, hanem a düledező házat felújítani!


Mi oldódna meg ami eddig konfliktus volt köztetek? Van új munkád? Több időt tudnátok együtt tölteni?


Ha semmi sem változik, futjátok a szokásos köröket és pár év múlva ugyanott köttök ki!

2017. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha újrakezded, akkor tudd; hülye vagy. Húgom volt egy olyan kapcsolatban, ahol folyamatosan szenvedett a srác mellett, végül nagy nehezen meglépte a lehetetlent: elköltözött onnan a gyerekkel együtt. A srác ezután a legjobb pasi volt a világon, gondoskodó, kedves, aranyos, stb. Visszament hozzá, majd 2-3 hónap elteltével minden ment vissza a régi kerékvágásba. Nem hiába nem működött, értsd már meg!
2017. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Mi van, hiányzik a pénze? Biztos szóba nem állnék veled ha egyszer leléptél
2017. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne valami, amit a fenti válaszoló is írt: egyszer már elváltatok - kimondva vagy kimondatlanul, nem akartál vele többet együtt lenni... Ugyanakkor, ha gyerkőc is van, akkor mindent meg kellene próbálni, hogy szerető, gondoskodó családban nőhessen fel.


Szerinted helyre lehet hozni a kapcsolatotokat, tanultatok az eddigiekből mindketten, hogy ne kövessétek el még egyszer ugyanazokat a hibákat? A kislányotoknak biztos jó lenne, ha anya és apa együtt, szeretetben tudná felnevelni, de ha folytatódnak a féltékenységek, viták - ebben szeretnétek részesíteni őt? 4 éves a kislányotok, ha folytatódnak a viták, ezekre már emlékezni fog.

Ha úgy érzed, most már nem fognak előfordulni megint a korábbi problémák, akkor hajrá! ;)

2017. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is erre készülök,de eléggé elbizonytalanodtam...
2017. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Nehezen hihető a történet, de tegyük fel, hogy igaz.

Nagyon kevés olyan válásról tudok, ahol a felek nem rúgtak bele egymásba, ahol tisztelettudóan viselkedtek egymással, ahol lenne bármi kis esélye egy újrakezdésnek. Olyanról már többször halottam, hogy egy harmadik személy miatt feldobták addigi életüket, majd a 2 szék közé estek és utána ezerrel próbáltak visszakapaszkodni abba az emberbe, akit korábban ellöktek maguktól. Ez nem szokott működni, nem véletlenül. Esetünkben is pont ez történt a volt nejemmel, kikosarazták, elvesztette a munkahelyét, nagyon rossz passzban volt, de egy cseppet sem sajnáltam. Amikor segítséget kért először elhajtottam, de utána segítettem, mert rájöttem, hogy rosszabb lesz, ha hagyom még lejjebb süllyedni. Akkor nagyon kedves volt velem, próbált kompenzálni, aztán amikor talpra állt akkor kezdte elölről a szurkálódást.

Hoztál egy döntést, ami mindkettőtökre hatással volt, a partnered még nem zárta le a dolgot, reménykedik, Te pedig azon filozofálsz, hogy dobjál-e neki csontot. Egyetlen indokot tudok, ami miatt működhet ez az egész történet, az pedig a gyerek....mert őt mindketten önzetlenül szeretitek, más magyarázatot nem tudok.

2017. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!