Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a felnőtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a felnőtt, értelmes gyerekeitek nehezítenék a válást? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Találkoztunk, mint két ikerláng, szinte minden közös, a házasságunk hossza, a családszeretet, a kapcsolat megromlás oka és hossza, és maga a döntés felismerése, hogy 10 éve bennragadtunk egy szívfájdító boldogtalanságban, csak mert mindig vártunk az alkalmas pillanatra, hogy a gyerekeket felneveljük, hogy ne érintse őket fájdalmasan.Közel egy éve ismerjük egymást, és mindketten ugyanazt akarjuk: EGYMÁST.Nem kell a közös vagyon, egymás kezét fogva így 50 felett is hiszünk abban, hogy sikerülni fog.A párok nem akarnak válni, a felnőtt gyerekek nem kommunikálnak velünk, illetve csak részlegesen.Csak mert mindketten ugyanazt a hibát követtük el, éltünk egy látszatházasságban, és soha nem beszéltünk a családdal arról, hogy hatalmas bajok vannak (mindkettőnk esetében a baj ugyanúgy kezdődött, teljes szexmentesség...ennek már 10 éve). Most hogy döntöttünk és mindenki elmondta a saját gyerekeinek az okokat, mindenki úgy éli meg, mintha egy aktuális friss probléma lenne a felek között, amit meg lehet beszélni.Mindkettőnknek fáj ez a hozzáállás, nem tudjuk mit tehetnénk.
2017. máj. 2. 15:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
1-esnek: a férjben 100%-ig megbíztam, hiteles-etalon embernek tartottam. A döntésem bejelentése óta fájdalmában a gyerekeinkbe kapaszkodik érzelmileg. Nem tudom, és nem akarom megakadályozni, mert arra a gyerekeimnek kell maguktól rájönni, hogy nekem is szükségem van a támogatásukra érzelmileg.Nagyon fáj a helyzet, de én nem tudok az ellen az ember ellen dolgozni, akivel 2 évtizedet boldogan éltem. Az 1 évtizednyi boldogtalanság bennem nem haragot szült ellene, hanem a döntést, hogy mennem kell.Szóval történjen bármi, én nem szeretnék olyan fegyverrel lőni, ami jelenleg ellenem van fordítva, sőt, semmilyennel.
2017. máj. 3. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!