Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hosszabb házasság, kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb házasság, kapcsolat (10-15év) után, ami válással végződött, mikor tudtatok, akartatok új életet kezdeni? Mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
Képesek voltatok a régi megszokott dolgokat felcserélni az új párotok szokásaira? Nem éreztétek a hiányt, hogy mégiscsak a régi életetek kellene, ami már nem hozható vissza?
2017. jún. 2. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Evekig kinlodtunk egyutt a gyerekek miatt, azt hittem jobb lesz nekik ha barhogy, de egyutt maradunk. Tettem egy utolso kiserletet hogy helyrehozzuk a kapcsolatot, aztan megcsalt kozben ujra. Egy delutant vegigbogtem, aztan azt mondtam, nem fogom tonkretenni egy ilyen ember miatt....Szakitottam, ra masfel honapra megtalaltam a paromat. Nagyon jot tett az onbecsulesemnek a kapcsolat, egyaltalan nem hianyzik a regi eletem. Kiszinesedtem, kinyiltam, sokkal vidamabb lettem. Csak jo hozomanya lett, meg a gyerekek is megjegyeztek hogy "jo cseret csinaltam" :-)
2017. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Édesanyám 6 éve vált el (20 év házasság után). Apám már rögtön ment az új nőhöz, anyukám azóta sem talált senkit és nem is akar keresni :(
2017. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

ilyenkor áldom az eszem, h. soha nem állt szándékomban férjhez menni, így elvált sem leszek.

éljen a szabadság.


egyetlen pasi miatt sem éri meg bánkódni.


hadd hulljon a férgese.


ha válás lett a vége, nyilván oka volt, és jobb továbblépni.

2017. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint a 3#.
2017. jún. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10 éves (első) kapcsolatom volt, van egy közös gyerekünk. Persze, a megszokás ennyi

idő után azért jelen volt, és az az igazság, hogy nem is nagyon sikerült komoly kapcsolat 2 és fél éven át egyikünknek se. Ezalatt összejártunk gyakran, felmerült többször, hogy kezdjük újra, amiből végül nem lett semmi. Így utólag nem is bánom, voltak a 2 és fél év alatt igen undorító dolgai (jó, nekem is).


Akkor lett egy kapcsolata, amiben rögtön biztos volt.

Vegyes érzéseim voltak, bevallom, kicsit szarul esett, hogy neki van, de itt már nem éreztem se bosszúvágyat, amiért ő az én utolsó kapcsim tönkretette (bekavart, szakítottam az aktuálissal, amibe amúgy szó szerint belebetegedtem), egyszerűen nem foglalkoztam már vele. Sőt, inkább megkönnyebbülést, hogy többet nem mászik bele az életembe, nem vágja tönkre a dolgaim...

1-2 hónap telt el üresben, ott becsúszott néhány alkalmi is. Aztán megismertem a jelenlegi párom. A 2 és fél év után először éreztem úgy, hogy nincsenek mellékvágányok, nincs semmi a háttérben, tiszta lap van. Ez volt az úgymond "i" betű, amire végül egy pozitív terhességi teszt tette fel a pontot 2015 decemberében.


Jelenleg éppen pereskedés megy az exxel (közös gyerek gyt.), valószínűsíthetően a párja stuffolja...

Én se gondoltam anno, hogy eljutunk ide is... :D

Bocs, ha hosszú lett.

2017. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó. De legalább találtál egy rendes embert.

Mennyi idős volt a közös gyerek, amikor vége lett? Őt ez mennyire viselte meg illetve a msotani peresledős helyzet?A kistetvérét elfogadta?

2017. jún. 17. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:

3 és fél éves volt a lányom, mikor elköltöztünk az apjától.

A pereskedésről nem tud, de a különválás megviselte, voltak ebből problémák.

Mikor megszületett a pici, volt féltékenykedés, bár az gondolom, amúgy is lett volna, ha egy az apjuk, egyébként meg imádják egymást a húgával.

2017. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Milyen problémák voltak? óvodában vagy otthon?

ha ide nem szeretnéd leírni, privátban is lehet. Köszönöm

Az apjával milyen a kapcsolata?

Te és az apja új párjával is kijön?

Bocs, a sok kérdésért...

2017. jún. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!