Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nehéz dönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz dönteni?

Figyelt kérdés
Harmadik vagyok egy kapcsolatban,nagyon bánom, hogy hittem a férfinak.. Ő kezdeményezett, szerelem lett belőle mindkettőnk részéről. Két hónapja megmondta a feleségének, hogy elköltözik, mást szeret. Nem tudom, hogy mi történt otthon, de visszalépett..Akkor megszakítottam vele a kapcsolatot, mert nagyon rossz volt látni, hogy szenved kettőnk miatt.. Tudom, hogy rossz a házassága,nagyon változtatna,de nem mer.. Aki volt hasonló helyzetben, meddig lehet ezt bírni?

2017. jún. 24. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell még eldönteni vagy bírni? Megszakítottad vele a kapcsolatot, nem? Itt a vége, ennyi volt. Úgy tűnt, hogy majd meglesz, de nem lett meg. Gyakori eset. Jól csináltad, kivéve azt a részt, hogy házas emberrel kezdtél. Csomó a macera.
2017. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg azért rossz a házassága, mert csalja a feleségét, hazudik neki, és szeretőkre megy az ideje és az energiája, a felesége helyett.

Erre persze pont nem gondoltál, igaz?


Ha a feleségét nem szereti, akkor elválik, anélkül, hogy közbejön a harmadik.

De ő akkor se vált el, mikor bukta volt.

Szeretik egymást.

Nem olyan rossz az a házasság.


Te meg naiv vagy és ostoba.

2017. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hamar kibékültünk, azóta intenzívebb lett ez a kapcsolat.. Érzem nem akar elveszíteni, de így ez nem mehet tovább.. Rossz érzés, hogy döntésképtelen. Megaláz engem is és a feleségét is,aki tud kettőnkről..
2017. jún. 24. 15:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pfff. Igazi nagymester ez a fickó. Alázza a feleségét és a szeretőjét is, de egyik sem dobja ki.:))) Lehet, hogy a feleség anyagi függés miatt. Azt még meg lehet érteni. De te kérdező, te csak lementél kutyába. Nyalogasd csak a cipőjét ennek a faszinak. Biztos csodálatos személyisége van:))))
2017. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt legeslegjobban te alázod meg magad azzal, hogy szétteszed a lábad neki.

Le kellene már vetkőzni ezt a butaságot, hogy a nős pasi majd elválik a szerető miatt.Nem fog, vagy csak nagyon kivételes esetben.Erre várni meg marhaság egy nőnek.A legeslegnagyobb bűn, amit saját magával szemben elkövethet...éveket várni a bizonytalanra, bedőlni ígéreteknek baromság.Lépj ki ebből és keress nem házas férfit.Jobban jársz.Így csak az időd megy a semmire, a lelked meg frusztrált lesz.Van értelme?Nincs.

2017. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is tartom magam annyira erősnek, nem vagyok olyan típus, akit el lehet nyomni..Nem vagyok szerető típus, senki kapcsolata ne menjen tönkre miattam. Hittem neki, hogy rossz a házassága, de szerintem a felesége küzd érte, ami a férfit visszatartja. Nem fogok utjúkba lenni, eldöntöttem. A hétvége a határidő, amit csak magamnak szabtam. Hittem neki, mert nagyon sok közös van bennünk,részemről egy kiteljesedett kapcsolat lehetne..
2017. jún. 24. 16:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Már hétvége van, pótkerék, te meg még mindig itt lamentálsz. Kaptál korrekt válaszokat, mostmár ne nyígjál itt ezzel a bullshit érzelgős dumával.
2017. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves utolsó.. Gondolom lehet köztük pár év korkülönbség, és némi élettapasztalat.. Ezt a helyzetet épp most tapasztalom..
2017. jún. 24. 16:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező végtelenül naív vagy..akinek tényleg rossz a házassága( és nemcsak mondja), az már nem házas.Régen túl van rajta és nem arra vár, hogy találjon másik nőt, Avagy beújít az asszony mellé másik nőt.Nős pasival soha!Remélem tanulsz ebből egy életre.
2017. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van egy kis esze, az élete során soha nem tapasztalja azt, amit most te. Ezt tényleg nem lehet már tovább magyarázni. Kérdésedre "Miért nehéz eldönteni?" a válasz az, hogy NEKED azért nehéz eldönteni, mert szellemileg korlátolt vagy.
2017. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!