Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Tudom nehéz dönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tudom nehéz dönteni, de muszáj! Melyik a vonzóbb pasi? Egy sovány és alacsony vagy egy elhízott és alacsony?

Figyelt kérdés
Mindkettő olyan 170 körüli mély (+-2 cm). A sovány olyan 55-60 kg, az elhízott meg 90-100, de a zsírosabb fajtából (lógó has, mell, toka). Muszáj választanotok nincs kifogás! Mondjuk vallatáson vagytok, mindkettő a Don fia és az egyikkel muszáj lefeküdnötök, hogy utána szabadulni tudjatok. :D Na jó csak viccelek, de tényleg válasszatok, mert kíváncsi vagyok melyik a rosszabb a csajok szemében. Melyiket fogadnátok el szívesebben? Ja és arcra mindkettő helyes.

2017. jún. 16. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tudok. Mindkettőből ismerek, és nem.


Ez ugyanaz, hogy mi kéne. Olyan nő, aki magas és elhízott, benga állat, vagy aki alacsony és elhízott, szélesebb, mint magasabb. Egyik sem jó.

2017. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 168 cm 60 kiló nem sovány. Én (persze nőként) ennyi vagyok és a soványtól hihetetlen távol állok. Sőt párom ezzel a magassággal 70 kiló és küzd hogy fogyni tudjon. Szóval ezzel a súllyal szerintem semmi baj.

Én amúgy is nagyon nehezen viselem a kövérséget már csak ezért is a vékonyabb győzne.

2017. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Én a túlsúlyosat valasztanám. 170 cm nem olyan alacsony (legalábbis nálam magasabb), a vékonyat rossz lenne átölelni is, volt már nagyon vékony barátom, meg magamat is bálnának érezném mellette, a nagyobb darab pasit meg jó lehet megölelni, kényelmes lehet hozzá bújni. Ha megfelelően tisztálkodna, öltözködne, azon kívül, hogy plusz súly van rajta, minden rendben lenne vele, igazából semmi kivetnivalóm nem lenne ellene- akár kapcsolatra is, ha tetszik a személyisége

(Van barátom)

2017. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 aperitif ***** válasza:

Ha mindkettő a Don fia, és az egyikkel muszáj lefeküdnöm, hogy utána szabadulni tudjak, akkor először mindkettőt kipróbálnám, és azzal feküdnék le a szabadulásom érdekében, amelyik jobban kefél.

Na jó, én is csak viccelek :D

2017. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

170 cm az én "magasságomhoz" nem rossz.

Úgyhogy a vékony pasit választanám.

Ha a "Don fia" ráadásul az a latin típus, akinek barna szeme és haja van, lehet, hogy még be is jön. ;)

2017. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Én amúgyis a macisabb alkatot szeretem úgyhogy a kapásból a husisabbat választom :) Sajnos nekem is olyan érzés vékony sráccal lenni mintha én ellennék hízva :( Meg amúgyis,olyan kis cukinak tartom a pufibb fiúkat :)
2017. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
hat nekem a baratom 165 es 60kg es egyaltalan nem sovany :D nem is dagi hanem olyan atlag testalkat. igy a valaszom egyértelmű. eleg szarul esett egy ilyen kisse lealacsonyito kerdesben latni a parom parametereit :D szerintem egyikkel sincs semmi gond, mindenkinek mas jon be
2017. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7: Nem lealacsonyító csak a tapasztalat beszél belőlem. Nem meglepő, hogy itt is többen választották inkább a hájas, zsírgombóc pasit, mint a sportosan vékony fitt srácot. Lehet rosszul képzeltétek el őket vagy nem tudom, de tény, hogy a sovány, alacsony pasik nagyon kevés nő szemében vonzóak.
2017. jún. 16. 11:55
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
a sovány, nekem néhány esetben még külön tetszik is ha valaki sovány
2017. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tetszik hogy ezt az egészet ilyen 50-50 jelleggel próbálod beállítani, miközben kimondottan látszik, hogy te a sovány mellett vagy

("hájas, zsírgombóc pasit, mint a sportosan vékony fitt srácot.")

Akkor legalább légy őszínte és mond azt, hogy te kimondottan utálod az egyiket és direkt negatívabban ábrázolod....

-_-

2017. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!