Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok! Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Miért nem mertek dönteni, miért féltek az újtól és miért vagytok benne rossz "kapcsolatokban"?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek/Mindenki!


Köszönöm, hogy benéztél és olvasod amit írok, kicsit hosszú lesz, ha időt szánsz rá azért külön hálás vagyok. Amit írok nem csak lányoknak szól, fiúk véleményét is várom, hátha valaki hasonló cipőben jár.


Jelenleg egyedülálló vagyok, nem, nem társ-keresni jöttem ide, ne értse félre senki. Munkám során rengeteg emberrel találkozom, így rengeteg párral is. Látom, hogy rengeteg olyan kapcsolat van, ami már inkább mondható barátinak, mint valódi párkapcsolatnak. Ennek ellenére ezekben a kapcsolatban maradtok értékes, jóravaló lányok. Miért van ez? Esetemben van egy hölgy, ismerkedünk, neki barátja van, tudom, nem kellett volna belemenni, soha többé nem fogok. Belé szerettem, nagyon-nagyon, Ő is belém. Jelenleg ott tartunk, hogy engem választott, mégse mellettem ébred reggel. Persze ezt a barátja nem tudja még.


Nekem nem arra kell egy lány, hogy főzzön, mosson és takarítson rám, hanem hogy szeressen és a társam legyen. Arra, hogy gondoskodhassak róla ha beteg, ha fázik, ha szomorú, ha boldog. Pár szó magamról. Egyedül élek, albérletben, mert nem volt lehetőségem lakást venni, nem származok gazdag családból. Érettségi után két hónappal kezdtem dolgozni, protekció nélkül, mára egész jó pozíciót sikerült elérnem, magas fizetéssel, magyar viszonylatban kiemelkedően magas. Gyönyörű lakásban élek, ahol a WC-ről is enni lehet, takarítani reggel 6-8 között munka előtt szoktam, vagy szabadnapomon. A ruháim tiszták, öblítő illatúak, nem éhezem, tudok főzni is. Tehát nem ezért kell nekem társ. Nem az lenne a kérdésem munka után, mikor hazajövök, hogy mi a kaja, hanem, hogy hogy telt a napod, mégis én vagyok egyedül. Ezek mellett állítólag nem nézek ki rosszul, ezt lányok mondták nyilván nem én magamról állítom ezt fel. Volt kapcsolatom gyönyörű lányokkal, de nem volt egyikük sem az igazi. Messze voltunk egymástól minden tekintetben.


Hibáim: érzékeny vagyok, bár ez leszűrhető abból amit írtam, kicsit az átlagnál sértődékenyebb, bár ezt az érzékenység magába foglalja, részben munkamániás, hiszen emiatt értem el ezt amit elértem, önfejű vagyok néha. Lobbanékony, de ha megbántok valakit tudom, és bocsánatot kérek, rá 1-2 órára, nem vagyok haragtartó.


Nem, nem vagyok nagyképű, nem vagyok elszállva magamtól.


Miért van, hogy én nem vagyok elég jó?

Miért van, hogy a lányoknak nem ez kell, hanem a bántás, a bunkó stílus?

Rengeteg ismerősöm van, ennyi idősen mint én sokaknak már eljegyzett párja van, én egyedül tengődöm.


Miért vagytok ilyenek? Miért féltek egyedül lenni?


Köszönöm a válaszotokat és, hogy elolvastátok amit írtam.


Üdv



2017. jan. 28. 08:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

"Jelenleg ott tartunk, hogy engem választott, mégse mellettem ébred reggel. Persze ezt a barátja nem tudja még. "


Elnézést a kukacoskodásért....így hogyan is vagy te választva?


A kérdésedre sok válasz lehetséges:

1.Kapcsolatfüggők.

2.Gyávák.

3.Hazudnak.

4.Kényelmes nekik így.stb...

Ahhoz, hogy valaki ne féljen az egyedülléttől, hosszú időnek kell eltelni, és nem utolsó sorban rengeteg tapasztalat szerzésnek.Az ember sok év alatt jut el addig, hogy a személyisége teljesen kifejlődjön.Most magamról írtam elsősorban, nálam így működött.Ez alól léteznek kivételek, vannak, akik sosem jutnak el a saját személyük megismeréséhez.


Elnézve a "kapcsolatodat" ezzel a lánnyal, semmi másról nem szól, csak hitegetésről.A párja a biztosat jelenti számára, te meg a változatosságot, izgalmat.Nem gondolnám egyenes jellemnek.

2017. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Azért vagy egyedül, mert nem a megfelelő lànyokkal kezdesz, vagy olyanokkal, akiknek Pàrja van, ami nem helyes!


Azt ìrod lobbanékony és hirtelen haragú vagy... ha egy làny rosszat mond neked vagy, olyat ami nem tetszik, akkor azt gondolom elég hevesen reagàlod le.


A làny meg, ha komolyan gondolnà veled, akkor màr rég melletted èbredne...


Ki kell àbràbdítsalak... nem vagy, olyan tökéletes, mint hiszed, mert akkor nem lennél egyedül...

2017. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

hazudnak.

maguknak is másnak is.

addig vannak a biztosban, míg a biztos mellett nem építenek ki egy olyat aki a helyébe léphet.

ne feledd: egy nő sosincs egyedül! barátnők, egyszerre minimum 5-8 csávó akivel dumál, meg hajt rá.

és ha valakivel alakul több miközbe az adott kapcsolat már haldoklik, akkor lelép, mindne hülye indokkal, és mással boldog. ennyi.

nőnek születni kell! egy átlagos lány minden ujjára kap 3 férfit! egy átlagos.

képzeld mi a helyezt egy csinos csajjal....nah?!

nem olvastam végig a litániád, de a lényeg ez amit leírtam.

lehet utálni, lehet lepontozni, de ismerkedés szempontjából egy nő élete elképesztően könnyű. SEMMIT nem kell tenni, csak a 20 csávóból kiválasztani egyet!

Mindig van aki rádír, aki keres, mindig van férfi aki akar tőlük valamit, az önbizalmukat MINDIG fenntartja valaki.

2017. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

"Esetemben van egy hölgy, ismerkedünk, neki barátja van, tudom, nem kellett volna belemenni, soha többé nem fogok. Belé szerettem, nagyon-nagyon, Ő is belém. Jelenleg ott tartunk, hogy engem választott, mégse mellettem ébred reggel. Persze ezt a barátja nem tudja még."


Szóval van egy lány, akibe szerelmes vagy, és akinek van valakije.... És ezért "Kedves Lányok! Miért nem mertek dönteni, miért féltek az újtól és miért vagytok benne rossz "kapcsolatokban"?"

Egy nő miatt, és a Te rossz választásod miatt kiírod ide a nőket degradáló kérdést... Gratula!


https://www.youtube.com/watch?v=3VXXXX9iVPI

2017. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Azt írod, hogy rengeteg ismerősödnek már eljegyzett párja van. Na és ők mind bunkók és verik a nőiket? Mert ha nem, akkor lehet hogy nem minden nőnek a bunkó pasi kell.


A nőknek a férfias pasi kell,ezt sokan összetévesztik a bunkóval, de ha egy igazi férfias pasit találunk, akkor azt választjuk. Az ilyen nem bunkó és nem bántana soha.


Én 25 éves koromig voltam egyedül (értsd:szűzen) randizgattam pasikkal de megvolt az elképzelésem és nem mentem volna bele valami vacak kapcsolatba csak hogy legyen valaki, mert nem vagyok kapcsolatfüggő. Nem bántam meg.


Én nem tudnék együtt lenni egy túlérzékeny, sértődékeny, lobbanékony munkamániás pasival, mert az ilyenek a lelki zsarolás nagymesterei: mivel el akarnám kerülni a felesleges stresszt és vitákat, magamat kéne visszafogni, nem véleményt nyilvánítani, nem kinyitni a számat, nem grimaszolni....én meg egy őszinte, szókimondó lány vagyok. Szerintem sok nőt idegesít az ilyen jellem.

2017. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez a lányok egy részére igaz, ahogy a férfiak egy részére is. Magyarul az emberek egy része kapcsolatfüggő.

Nekem is van ismerősöm, aki csak azért nem hagyta még ott a barátnőjét, mert "nincs pofája szakítani". :D

Viszont, ha ezeknek az embereknek ott van egy másik ember, akibe beleszeretnek stb., akkor zokszó nélkül hagyják ott az előzőt, úgyhogy sajnálom kérdező, de nem hiszem, hogy ez a lány olyan komolyat akarna tőled.


Egyébként ez a helyzet engem is mindig felidegesít. Miért nem keresik inkább azt az emberek, akivel összeillenek, akivel boldogok lehetnek?

2017. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Már bocsi de ilyen férfi nem létezik. Eleinte persze lehet, de később nem.

Ezeket most azért csinálod mert rászorulsz egyedül. Ha lenne valaki te is ugyan úgy elkényelmesednél ebbe biztos vagyok igy vakon.

Ennek ellenére a részedről is gusztustalan és a lány részéről is ez a viszony. Amilyen tiszta vagy olyan mocskos belülről ha nem vagy képes annyi nő közül olyat keresni akinek nincs senkije.

Igy látatlanba is azt mondanám neked hogy olyan karakter vagy aki egy idő után idegesitő személyé válik ezzel a nagy popinyalással.

Nálunk megvannak osztva a szerepek kinek mi a dolga, sőt az én természetem is nehéz és a férjemé is, de az elejétől kezdve nem játszottunk szinházat mint amit most te éppen művelsz.

Hosszú távon egy jól vagy rosszul működò kapcsolatban az egyik fél belefásul ha mindent megcsinál a másik helyett.

Te is belefáradnál hidd el.

Én pl most vàrom az 1 babánkat és elviselhetetlen vagyok. Állandóan massziroztatnám magam es aludnék, mert 0-24be rókázom és a savam az egekbe van.

Igy elég elviselni ha hazaesik a féjem egy 14 órás műszak után.

Szoval neked fogalmad nincs egy párkapcsolatról, mert nemcsak a rózsaszin felhőről szól hanem igenis eljöhet komoly probléma ami próbára tesz.

2017. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem számítottam ennyi válaszra, köszönöm szépen!

Egyesével reagálnék.


1. válaszoló

Értem amit írsz, véleményed köszönöm!


2. válaszoló

Nem, ez amit írsz nem teljesen igaz. Korrekt módon reagálom le a dolgokat, nem bántva. Írtam a jellemzőimet és folyamatosan a szavaimnál azt figyelem, nekem hogy esne, ha azt mondaná valaki nekem, amit épp én készülök mondani. Tehát ami engem bántana azt a másik félnek sem mondom.

Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, szerintem teljesen felesleges volt ezt leírnod, hiszen senki sem az. És hidd el, nem ábrándítasz ki.


3. válaszoló

Mi vagyunk a ffiak, nekünk kell őket keresni és nem fordítva, ebben meg kell, hogy védjem a hölgyeket. Szerintem Te is csalódtál már, a szavaidban azt látom, tán nem is kevésszer. Én azért bízom abban, hogy majd jobb lesz egyszer, Neked is ezt kívánom!


4. válaszoló

Köszönöm a válaszod! Nem ez az első ilyen esetem és tudom, hogy nincs jogom általánosítani. Azért írtam ki a kérdést, hogy megértsem mi lehet egy női fejben ilyen esetben, nem veszekedni szeretnék. Te Gratulálsz Nekem ezért. Értem az iróniát, kicsit Te is érts meg kérlek, és ebben a formában felesleges kommunikálnunk még név nélkül is. Értem én, hogy véded a nőket, de ezt érzem és ezt látom. Van alapom rá, cca. 35 ezer különböző emberrel kommunikáltam életem során személyesen, így láttam dolgokat, arcokat, érzéseket.


5. válaszoló

Természetesen nem így gondolom! A bántást nem fizikailag gondoltam, ne haragudj, nem volt egyértelmű amit írtam. Igenis sok női ismerősöm nem kap otthon sok jót, és tudom, hogy én mit szoktam adni. Összehasonlítottam és úgy gondolom nem csinálom rosszul. Tehát a lelki zsarolás nagymestere vagyok. Örülök, hogy Te ilyen profi vagy ebben, hogy kb. 3000 karakterből teljesen megismertél, úgy hogy életemben nem beszéltem veled egy szót sem, jelenleg ezt írod. Te véleményed, köszönöm szépen, hogy megosztottad velem ezt. Nem szoktam a barátnőimet lelkileg zsarolni, továbbmegyek, az ismerőseim kedvelnek és szeretnek, még tovább eddig az összes kapcsolatomat én szakítottam meg.


6. válaszoló

Neked is köszönöm a válaszod! Igen én is erre keresem a választ amire Te. :)

2017. jan. 28. 09:35
 9/21 A kérdező kommentje:

7. válaszoló


Igen, rászorulok, igazad van, senki se csinálná meg helyettem ezeket a dolgokat ha én nem tenném. Mocskos vagyok belülről? Elfogadom, hogy ezt gondolod rólam. Gondolod, hogy az elején így indult? Hogy ez így lesz? Nem helyes amit teszek, igazad van, de belé szerettem és nem tudok mit tenni. Nem voltam eddig idegesítő senkinek se, feljebb írtam egy választ olvasd el kérlek ha érdekel. Azért mert egy férfi figyelmes már egyből érzékeny gyökér meleg? Nem hinném. Nem játszom a színházat, egyáltalán nem, Te is mint egy korábbi hölgy, 3000 karakterből formáltál véleményt rólam és a teljes magánéletemről. Fogalmam sincs a párkapcsolatokról? Ezt hogyan tudod kijelenteni teljesen ismeretlenül velem szemben? Honnan tudod, honnan veszed? Miből sejted? A babának és Neked is jó egészséget kívánok, és sok boldogságot Nektek!

2017. jan. 28. 09:43
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

En nem mennek bele kapcsolatba sertodos pasival.

A bunkot se szeretem,az is kizaro ok.

N

2017. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!