Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Az anyósom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az anyósom miatt váljak el? Neveljem egyedül a gyermekemet a kistestvérét meg a hasamban vetessem el?

Figyelt kérdés
A férjemmel szeretjük egymást, minden rendben van. De az anyósom nagyon rossz természetű, fúrkál, kibeszél mindenkit, sokat bánt, igaz, pénze van sok, sokat segít. De nem hagy normálisan élni. A férjem pedig nem képes helyrerakni. Talán mert nem szeret igazán...? Nem megtagadni kell, csak helyretenni. Az egész család hadilábon áll az anyósommal, de egyedül én szállok vele szembe, persze hogy hülyének néz. Ő sose úgy emlékszik dolgokra, mindent letagad, ő a szent ártatlan. Várandós vagyok, de nagyon abortuszellenes, most öljek megy egy gyereket? MEg van egy egy éves gyermekünk neveljem fel apa nélkül? A féjrem tehetetlen, nem tudok vele mit kezdeni már.
2010. máj. 20. 13:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyosoddal van problemad, akkor miert akarsz elvalni.Azt mondtad a ferjeddel szeretitek egymast es jol megvagytok, akkor meg minek a valas?Azert, hogy az a banya rohogjon aztan a markaba?Ennel nagyobb butasag sincs, hogy nem jossz ki az anyosoddal es a valast latod az egyetlen megoldasnak.Hagyd ot beken, ne foglalkozz vele es eld a te sajat eleted.En ha helyedben lennek, nem is beszelnek vele es minden meg lenne oldva.
2010. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%

Szóval a férjed nem meri kiosztani az anyját.

Szerintem a válás nem megoldás, főleg ha szeretitek egymás és gyermeket vársz. Szerintem a férjed sem akarná. A legjobb megoldásnak az tűnik, hogy anyóst elkerülöd, nem beszélsz vele. A férjed meg egy beszari alak, és soha sem fog az anyja ellen szegüli. (tapasztalat)

2010. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
szerintem sem a válás a megoldás. sajnos az élet nehéz , meg kell vívni a csatákat..de ha benned az felmerül hogy a saját gyerekedet elvetetnéd az anyósod miatt akkor szerintem szállj magadba mert a kapcsolatotok sincs rendben!!!
2010. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Én adok neked erre a problémára egy jó tanácsot. Mindenki tudja ilyen, de ha a természetéből adódik a szurka-piszka ugysem tuda senki megváltoztatni. Tudod mit még ha nehezedre esik is próbálj meg kedvesen közelíteni hozzá, lehet pont szeretethiánya van, de ő inkább a támadást választja, minthogy ezt elmondja, vagy kimutassa. Ne tromfolj vele. Szerintem ő észre sem veszi, a viselkedésének a hátterét, csak mondja a magáét. Azt az időt meg kibírod vele, amennyit együtt töltetek. Persze, hogy a férjed is tehetetlen, mert nem tudja kezelni az anyukáját. Te meg szüld meg a pici babát és éljetek függetlenül tőle, vagyis legyints a hülyeségeire. Ha anyagilag támogat benneteket, akkor biztosan nem utál, csak egyszerúen ilyen.
2010. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%

Ha anyósod pénze kell, akkor kelljenek a tanácsai is.

Vagy ne fogadjátok el a pénzét, és akkor elküldheted a sunyiba a hülyeségeivel együtt.

2010. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Az én anyósom is ilyen. Hogy mi segített? Elköltöztünk tőle 300 km-re, az én szülővárosomban élünk már 10 éve. A férjem naponta telefonál vele, mivel már idős. Havonta meglátogatjuk, azt a pár napot kibírom mellette, de így hihetetlenül jól megvagyunk, nem tud beleszólni a mindennapjainkba! Igyekezzetek olyan messze kerülni tőle amennyire csak lehet, ha más nem, akkor legalább úgy, hogy napi szinten ne tudjon titeket piszkálni! Ezért hülyeség elválni!
2010. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

NE!

Ha más nem, akkor költözzetek el! Vagy inkább tanuld meg kezelni! Ne hárítsd a férjedre, mert az ártani fog a házasságnak! N e feledd: neki az édesanyaja, és mindenki szereti az anyját, minden jó érzésű ember!

TE írod, hogy sokat segít a mama! Ne a szavait, hanem a tetteit nézd! Hiába válnál el, az anyósodtól nem tudsz elválni, mivel ő a gyereked nagyanyja, a rokonod. Hiába tennéd tönkre a családodat, ő mindig részt vesz az életetetkben most már! Ha elválnátok, ő akkor is az életed része marad, a gyermeken keresztül. Inkább próbáld megszeretni a jó oldalán keresztül!Hibánk mindannyiunknak van. Talán a te anyukádnak is, ha más is.

Ne vitázz az anyósoddal, teljesen felesleges!

2010. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
48%
Ne tedd meg viszont én a helyedben ráijesztenék a páromra.Mondanám neki h megteszem amiket leírtál ha nem változtat.És akkor elgondolkodhat h mi a fontosabb.Persze ezek csak üres szavak lenének de ezt a párodnak nem kell tudnia.Vagy a másik lehetőség h megszereted az anyósodat.De én semmi esetre sem válnék vagy vetetném el a picit.Ja igen a harmadik lehetőség az h elköltöztök de már ezt is leírták előttem.
2010. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Hát ez nagyon ismerős, nekem ez volt a nagymamámmal.

Külön laktok? Abortuszt felejtsed el, a férjed meg ilyen, nem mindenkinek nyeremény. Ezt előtte kellett volna tisztázni, gondolom nem nagyon akart beszélni erről. Vagy azt hitted normális lesz, sajnos a feltételezések ezt tartják. Mi az, hogy nem tud tenni ellene? Nem hagy normálisan élni? El akar üldözni? Nem illesz bele a családképébe? Lehet unatkozik, férfi hiánya van.

Nem mindenkit és nem mindent lehet helyre rakni.

Lehet szeret annyira a férjed, hogy ne vállj el. Egyszerűen tehetetlen.

2010. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%

Elválni nem kellene!

De nem lehetne elköltözni?


Az anyós egészen biztos, hogy nem fog megváltozni.

Sajnos a pénz mindig rossz helyen van.


Én ilyen helyzetben akár tanyára is költöznék, és 50-60 km-t ingáznék.

Beszélj erről a férjeddel!

4-5 millió ft egy tanya, ami már lakható!

A gyerekek még kicsik van akkor még idő eldönteni, hogy a tanya után hogyan tovább.

2010. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!