Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan dönt a bîróság!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dönt a bîróság!?

Figyelt kérdés
Ferjemmel 19 éve házasok vagyunk .Nagyszuleitol örökölt házban élünk ami az ő nevèn van.Váláskor ez már közös vagyonnak számit ès ki kell h fizesse egy részét nekem v mehetek jobbra esetleg balra !?két gyermek is van .
2017. szept. 5. 12:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szuper kilátások..köszönöm a válaszokat
2017. szept. 5. 13:44
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A ház az övé kizáròlag. A bíròságon pedig ne hangoztasd, hogy se pénzed, se lakhatásod, mert akkor a gyerekeket is megkapja.
2017. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szuleimhez tudok költözni...csak durva h a nulláról lehet kezdeni :-(
2017. szept. 5. 15:34
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező:

Ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül.

Üdv a klubban, de 0-ról ujra építettem.

Mivel a szüleidhez tudsz költözni, és ha adnak a gyerekeknek befogadó nyilatkozatot, akkor a férjed fejre is állhat, a gyerekeket nem kapja meg.

Hatalmas baklövést kell tenned csinálnod ahhoz, hogy elvegyék.

99%-ban az anya kapja meg

2017. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem hinnèm h akarná a gyerekeket,és folyamatosan ő követ el baklövèst ezèrt sokalltam be ès fejeznèm be vele ..de megint èn szîvom meg..
2017. szept. 5. 21:29
 16/21 anonim ***** válasza:

Az ember minden dontese kovetkezmenyel jar.

A te dontesed is.

2017. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi szívás nincs benne.

Csak nyerhetsz vele.

2017. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Beszélj egy jó ügyvéddel és mindent bele. Hogy a bíróság hogy dönt, a jó ügyvéden múlik :)

Ne hagyd magad.

2017. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ilyenek elkerülése véget tanácsoltam a lányomnak (barátjának van háza), hogy hiába költözött be a párjához mindenképp a célja az legyen, hogy egy saját lakást összehozzon. Fizeti a lakáskasszát, meg én is fizetek neki, mert pár év múlva kell venni egy lakást, aztán adják ki, de legyen egy saját tulajdona. Mert ha belegondolunk nem minden esetben igazságos a külön tulajdon megmaradása. pl. ha összekerült volna egy olyan párral, akinek szintén nincs semmije akkor a fizetésüket arra költötték volna, hogy saját lakást vegyenek. Ebben az esetben lett volna közös tulajdonuk. Viszont ha az egyiknek már van lakása akkor ugye erre nem kell spórolni és a megkeresett pénzt másra költik. Lehet nagyobb értékű vagyontárgyakat venni, drágább nyaralásokat finanszírozni...Sőt még előfordulhat olyan is, hogy akinek van tulajdona pl. hosszabb ideig nincs jövedelme vagy lényegesen alacsonyabb vagy elszórja a pénzt és a másik jövedelméből élnek "nagy lábon". A pénz viszont a legtöbb esetben elmegy. Aztán évek múltán szétmennek és az egyiknek nincs semmije. Ezért kell okosan gondolkodni az elején ilyen felállásban.
2017. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csak az övé! Hogy gondolod, hogy abból járna Neked? Ezt nem gondolod komolyan? Az öröksége, ahhoz soha senkinek nem lesz köze, csak majd a gyerekének ha tovább örökli.
2017. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!