Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válófélben lévő vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válófélben lévő vagy már elvált felhasználókat kérdeznén hogy az ő esetükben ki kezdeményezte és milyen okból a válást?

Figyelt kérdés
Egy lentebbi kérdés ihlette ezt a kérdést. Érdekelne ki milyen okból döntött a válás mellett. Ha esetleg van akinél gyerekek is vannak örülnék ha arra is kitérnének hogy kinél vannak a másik fél mennyit látogatja őket illetve fizet e gyerektartást.

2017. szept. 8. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem, mert elhanyagolt, kihűlt a kapcsolat és felélte a pénzünket. A gyerekünk nálam maradt, akkor volt 4 éves, apa kiment külföldre, néha meglátogatja. Fizetgeti a gyerektartást.
2017. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megcsalt, visszafogadtam aztán kihűlt a kapcsolat, kerülgettük egymást és már csak a fiunk miatt voltunk együtt, aztán találkoztam egy másik férfival és kiléptem a nem működőből.
2017. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg válunk, én adtam be a papírokat. Sok gond volt, szinte már a kapcsolat elején, de mivel nekem ő volt az első, tűrtem. Tavaly elvetéltem, és azt mondta, egyedül kell feldolgoznom. Belefáradtam, hogy mindig én engedek. Nő/38
2018. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!