Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire ritka válás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka válás után, hogy az anyuka azóta egyedül van, az apukának meg már az új párja terhes tőle?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem annyira. A legtöbb pasinak már a házasság alatt van szeretője. Az meg gyorsan teherbe esik, hogy jól megfogja.

Az se ritka, hogy az ilyen kapcsolat addig se tart, hogy kibírják egymás mellett, amíg lejár a GYES.

2017. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%

1.remélem, úgy lesz, ahogy írtad.


A volt férjem megcsalt, az új csaj 3 hónap után teherbe esett.A napokban született meg a gyerekük.

Kérdező, a férfiak hamarabb túllépnek.Gyerek mellett egy anya nem is tud úgy ismerkedni, meg nekem pl.idő kellett feldolgozni ezt az egészet.Talán most már kész lennék egy új kapcsolatra.

2017. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező te ki vagy ebben a történetben? a volt feleség vagy a terhes szerető?

Ja egyébként az sen ritka, hogy a férfi visszajár a volt feleségéhez :) Nálunk ez van

2017. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Hármas, nem minden a külcsín, mondta már neked ezt valaki?


37/N

... mielőtt elkezdenéd mondani, hogy én tuti lerobbant mama vagyok, jómagam egy hónap alatt találtam mást, aki minőségi csere a mai napig. Hál isten van emberi értékrendje és esze.

2017. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Ugyana annyira mint, hogy az anyukanak lesz uj pasija, sot terhes tole.
2017. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha az apuka jó gazdag, akkor nem ritka, amúgy igen, mert senki nem olyan hülye, hogy a semmiert pesztrálja más kölykeit.

24/L

2017. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elég gyakori dolog, de pont annyira mint, hogy a nő terhes mástól már. Sok ilyet láttam mindkét oldalról.
2017. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm is így van. Terhes és nem rég ált el a pasi. És csak úgy megjegyzem ,hogy a pasi akart gyereket nem a barátnőm akarta ezzel megfogni!! Mert láttam volt olyan hozzászóló, aki szerint a nő hamar teherbe esik megfogni a pasit😂😂😂Istenem gondolkodjunk mar!! 21 század! Nem lehet megfogni egy pasit gyerekkel!!!! Buta embereket nem szeretem!
2017. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, hogy áll a barátnőd a pasival? Amelyik férfi iéyen gyorsan gyereket akar, az nem szerelmes, hanem magához láncolja a nőt. Általában a nárcisztikus személyiségzavaros és pszichopata férfiakra jellemző.

Egy férfi azért lép ki a kötöttségből, mert élni akar. Nem beleugrani egy újabb kötöttségbe.

2018. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Szia 😂jol állnak , van egy gyönyörű lányuk . Nagyon szeretik egymást , azota is zaklatja az ex feleség oket 😂de hat ocskak kel senki nem foglalkozik.
2019. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!