Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elítélsz engem ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélsz engem ezért?

Figyelt kérdés
Én édesapámmal akartam maradni ezt a bíróságon is elmondtam. Nem kívánnok anyával élni és nem a pénz miatt. Sok ember furán néz rám emiatt pedig jó indokaim vannak. Anya nem szeret ezt meg is mondta de harcol értem mert örökségből sok pénzem van és hozzáférhet ha megkap. De az emberek akkor sem értik meg. Lenéznek azért mert nem akarok vele élni. Az anyát szentnek tartják. Én elfogadom hogy egy anya fontos de az én életemben ez másképp alakult. Lelkileg tönkretett. Apukám mindent megtesz értem és ezt ne úgy értsétek hogy elvagyok kényeztetve. Normális körülmények között élek. Tényleg én lennék a rossz ember? Mert némelyik ember így kezel.
2010. máj. 27. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem Téged, hanem az anyukádat ítélem el.

...

"Anya nem szeret ezt meg is mondta de harcol értem mert örökségből sok pénzem van és hozzáférhet ha megkap."

2010. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el. Szeretet nélkül nehéz élni, és ha Apukádtól kapod meg jobban, akkor maradj vele. :) amúgy mennyi idős vagy?
2010. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, az én anyám is idióta, egyáltalán nem való anyának. Az én szüleim is elváltak, nekem mennem kellett hozzá kéthetente hétvégén. 16 éves koromig bírtam, azóta nem is beszélek vele. Nálam sem érti a környezet, de én már nem foglalkozok velük. Én tudom, mi a helyzet. Tedd ezt te is.
2010. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

15/L

Néha fáj hogy nincs normális anyukám.De kezdek újra boldog lenni mert rendbe jöttek körülöttem a dolgok. Nemsokára lezárul az utolsó tárgyalás:D Apa már ideiglenesen a gyámom.

2010. máj. 27. 22:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el.Biztosan megvannak az okaid. Meg aztán elvégre apukád is szülőd, mint anyud, mellesleg nem vagy már pelenkás. Egyébként nem férne hozzá a pénzedhez, az fagyasztva van, nagykorúságodig vagyis úgy mondom, hogy a gyámügy engedélye kell hozzá, és után a el kell számolni úgyhogy nem olyan egyszerű. Úgyhogy nyugi. Nem te vagy a rossz ember. MEnnyi idős vagy?
2010. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
15
2010. máj. 27. 22:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, jó lesz minden. Az én életem pl sokkal nyugodtabb azóta, hogy nem találkozunk.


22:37-es

2010. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem te vagy elítélendő, hanem az undorító anyapártiság...hánynom kell, pedig nő vagyok. Egy apa is ugyanolyan fontos és jó szülő. Kitartást neked és kívánom, hogy édesapádhoz kerülj!
2010. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 11 éves koromtól apámmal éltem, mert anya közölte a váláskot hogy nem kellek neki:S De én is apummal akartam maradni amúgy is mert ő sokkal jobban szeretett, anyunak én voltam az, aki miatt tönkrement az élete, mert 22évesen szült meg engem. Szóval én nem ítéllek el, teljesen megértelek. Egyébként azóta már apum meghalt, de anyával mostanában már egész jó a viszonyunk...
2010. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a párom 16 éves kamaszlánya ugyan így döntött. Az apjával maradt, aztán kerültem én is a képbe.

Ahogy mondod: így alakult. ezért senkinek sincs joga elítélni téged.

Választanod kellett, te pedig megtetted.

Sosem értettem,hogy miért nem övezi ugyan ekkora felháborodás azt,ha az anyukát választja egy gyermek. Olyankor sokkal kevesebben hördülnek föl,hogy jaj szegény szent apa....

persze tudom így alakult ki a társadalmi rend, dehát végülis ugyan az nem?


Légy boldog és ezen ne agyalj. Jól döntöttél attól függetlenül,hogy anyukád milyen ember. Mert úgy döntöttél, ahogy te jónak érezted és nem úgy,ahogy mások akarták. Ez már csak jó döntés lehet :)

2010. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!