Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Előbb utóbb minden nőre ez vár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb utóbb minden nőre ez vár?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy 5-10-15-20-25 év házasság után lecserélik őket. Vagy azért, mert feszesebb kell, vagy azért, mert fiatalabb kell, vagy azért, mert sokat sír a gyerek, vagy azért, mert végül nem lett gyerek...

Annyi tönkrement házasságot látni.... :(


2017. okt. 6. 19:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ezért nem vágtam /még/ bele..
2017. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A legrosszabb ***** válasza:
46%
Lecserélik őket? Miről beszélsz? Olvastam valahol hivatalos statisztikát, hogy a válások háromnegyedét nők kezdeményezik. Még hogy ti vagytok lecserélve fiatalabbra? Először is tisztázzuk, hogy ti nők vagytok azok, akik a férjüket röhögve cserélik le egy jóképűbbre, egy gazdagabbra, egy népszerűbbre. Biztonságot nyújtó, nyugalmas, álomszerű házasságban keféltek félre gátlástalanul, s már a válást fontolgatjátok, tervezitek a férjetek háta mögött, miközben ő havi 300+ órázik a gyárban, hogy eltartsa a valagatokat. Igen, tudom, a férfiak jelentős része is megteszi ugyanezt, de különös módon ezektől a férfiaktól hogyhogy nem akartok soha elválni? Színleltek egy kis műhisztit, s foggal-körömmel ragaszkodtok hozzá. És mindenhol ez van, ezt tapasztalom, mindenki orrba-szájba csalja a másikat, ha egy icipici lehetőség adódik rá, rögtön kihasználják az emberek, legyen az nő, vagy férfi.
2017. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A házasságok 40 százaléka végződik válással. A többi halállal. Melyik jobb?


A házasság nem "megtörténik" az emberrel. Tevőleges résztvevője vagy az életednek -nem?

2017. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 érdekel0 ***** válasza:
40%

Én is inkább azt látom,hogy a nő belefárad és elválik.Nem ripsz-ropsz,hanem amikor már minden kötél szakadt.

Férj által kezdeményezett válasról alig tudok.

1:

Összefutott a fiatalkori szerelmével,a felesége meg már nem nagyon foglalkozott vele,így elvált tőle.

2017. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor jelen vagyok mint ferj aki 1 honapja inditotta el a valasat.
2017. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%
nem kell elhízni, nem kell házisárkánynak lenni és akkor nem leszel lecserélve.
2017. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Ja, a kopasz, pocakos férj után omlani fognak a feszes fiataklok :)
2017. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
engem a nő pl el akar kergetni abból a családból, ahol imádom a fiaimat (7, 10), nincs káros szenvedélyem, 9 éve én tartom fent a családot (havi 300e-es fix kiadással, bank, rezsi, egyebek). Mindenzt azért, mert szcientológus lett. Na? Úgyhogy hagyjuk már az általánosításokat, ti szegény nők (kivétel, akit megcsalnak, vernek, stb, az alávaló dolog és jogos a válás) f47
2017. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én azt látom igen, a legtöbb férfi simán talál fiatalabb nőt. Meg manapság ha nem vagy vak láthatod a csapból is a fiatalság-kultusza folyik.Az idős nőt nem nézik semmibe
2017. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én a férjemet cseréltem le fiatalabbra,szerencsére manapság könnyű fiatalabb pasit találni komoly kapcsolatra is.
2017. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!