Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, ha a válófélben lévő férjem heti 7 napból öt estét velünk tölt?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk hozzá jön fel. Èn mondtam neki szerintem ez így nem normális dolog,hisz kapcsolata van azèrt ment el. Igaz nekem mèg nincs,de ha lesz ez nekem így nem működik. Örülök,jogy ennyire ragaszkodik a kislányunkhoz,viheti is,programokat csinálnak. De mindig oda jutunk estère ott ül velünk amíg a gyerek el nem alszik. Azt mondta ő szerinte se normális de ő ezt tudná csinálni de tudja èn leszek az,aki a válás után a sèrtődöttsèg miatt ezt nem engedem. Veszekedtünk sokat megromlott a kapcsolat neki lett valakije hát elment,de nem költöztek mèg össze. Èn elhiszem,hogy ennyire szereti a kislányunkat,de más fèrfi is csinálná ezt így? Èn gondolom csak,hogy ez így nagyon nem jó? A Szentestèt is velünk tervezi ahogyan règen csináltuk,masnap az ő rokonaival lesznek a gyerekkel a harmadik nap az en rokonaimmal leszünk a gyerekkel. Èn próbáltam vele beszèlni mit èrez,vagy mi ez hisz ahogy megy az idő nem lefelè epíti ezt,mert egyre több a találkozás. Az elejèn mikor elment mem is nagyon akart jönno hangoztatta is csak vitte a gyereket. De ahogy ment az idő valahogy így alakult.

2017. dec. 1. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Azért nőzött be mert szar volt a kapcsolat,az most mindegy ki miatt volt szar,és hogy megcsalni gerinctelen dolog...de most nem veszekedtek,és a szíve haza húz.Ott van neki az otthon ahol ti vagytok.Nem csak a gyerek a lényeg neki lefogadom hanem te is,
2017. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
ott a pont az előttem hozzászólóknál nem csak a gyerek miatt van ez így 49f
2017. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy most nem veszekedtek.Gondolom a szex miatt lépett le.Most máshol van szex de amúgy a többi meg jó meg kényelmes nálatok.Visszamegy szórakozni meg gyerekezni de valószínűleg mást nem csinál.
2017. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Válófélben vagyok, mert másik nővel jött össze és már együtt is él a férjem, de nekem pl. az is sok, ha heti 1 helyett heti 2-szer jön meglátogatni a 9 hónapos gyerekünket, mert aznap este már nem lehet vele bírni. Ráadásul már nem is a játék fontos a gyermekünkkel a férjemnej, hanem az, hogy nem akar semennyi gyerektartást sem fizetni. Úgyhigy a kérdésedre válaszolva, szerintem nem normális dolog. 35N
2017. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha téged ez zavar, akkor megmondhatod neki, hogy vigye el a gyereket többet (éjszakára is), ha többet szeretne vele lenni, de ti már nem vagytok együtt, szóval ne legyen ott nálad. Remélem azért annyira nem vagy igénytelen, hogy visszafogadnád a megcsalás után. Bár, ez a te döntésed.:)
2017. dec. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az én férjemnek is van új nője azért ment el... nálunk is kitalálta hogy heti kettő délután elmegy a gyerekért a suliba és feljönnek hozzám tanulni. Nem engedtem neki! Mondtam h vigye el magához este hozza haza. Erre meg nem hajlandó egyszer se vitte el magához. Gondolom csak ide akart járni...
2017. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!