Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg nem normális dolog jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális dolog jó kapcsolatban maradni a volt párunkkal?

Figyelt kérdés

Az ihlet innen jött:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A hölgyemény széthisztizi a párkapcsolatát, nem veszi észre, hogy ő maga rombolja a rövid pórázon tartással, facebook-ellenőrizgetéssel.


Én jó kapcsolatban maradtam a volt párommal, és érdekes módon az ő új barátnője is képtelen ezt felfogni. A férjemet nem zavarja, hogy jó kapcsolatban vagyunk.


Úgy látszik, a nők viselik nehezebben ezt, míg a férfiak képesek intelligensen hozzáállni.


2014. jún. 3. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
elváltam, és jó kapcsolatban vagyunk, nekem ez a természetes ... de azért amit belinkeltél kérdést ott kicsit kizsigereli az ex a volt férjét
2014. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy kivételével összes párommal jóba vagyok, találkozok velük, nincs ezzel semmi gond.
2014. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
En is elvaltam es jo a kapcsolatom a volt ferjemmel. Es a baratnoje az elso perctol kezdve undok volt velem.
2014. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Én is jó kapcsolatban vagyok az exemmel, de a gyerekre hivatkozva nem rángatom, nem használom ki. Továbbá tiszteletben tartom, hogy neki új kapcsolata van, és nem várom el tőle, hogy fontosabb legyen neki a barátságunk, mint a szerelme. Semmi sem fekete és fehér. A két kérdés alig hasonlít egymásra!
2014. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Úgy általában azt gondolom, hogy semmi rossz nincs abban, ha jóban maradunk a volt párunkkal. Nekem is van olyan, akivel jóban vagyok, nem rosszban váltunk el, de azért nem tartjuk napi szinten a kapcsolatot, problémáinkat nem egymással oldatjuk meg.

Amit belinkeltél az szerintem egy teljesen más eset, nem maradtak jóban, hanem az ex kihasználja a férfit, amit ő nem tudom, hogy miért hagy. Az autós dolgok például elég durva. De a mindennapi esti fb-os csetelgetés is.

Szóval a kérdésre a válasz: normális.

De a belinkelt eset nem normális.

2014. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Vannak olyan körülmények, ami miatt nem biztos, hogy jóban tudtok vagy akartok maradni az ex-el.


Mindenki tegyen úgy, ahogy neki tetszik. Nem várom el senkitől, hogy örvendjen a volt páromnak. Nagyon liberális vagyok ebben a kérdésben, mert mindkét oldalt meg tudom érteni.


Ha az exemnek olyan párja lenne, aki nem nézi jó szemmel azt, hogy mi jóban vagyunk, akkor visszavonulnék magamtól, mert nem akarnám azt, hogy miattam menjen tönkre a kapcsolatuk. Örülnék neki, hogy van valakije és nem ragaszkodnék ahhoz, hogy öribarik maradjunk.

2014. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is normális kapcsolatban maradtam a volt férjemmel, de viszont nem keressük egymás társaságát, max. névnap, szülinap, karácsony egy-egy sms és ennyi. Az én második férjem ezt elfogadja, de azt pl. már nem szeretné, ha teszem azt összejárnánk a régi házastársammal. De nem vagyunk rosszban.
2014. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Kinek mi a normális. Nálunk sem a férjem, sem én nem tartom a kapcsolatot egyik ex-szel sem, mert minek is... Se neki, se nekem nem született az előző kapcsolatainkból gyereke...

S bár anno a szétválások nem haraggal történtek, de igazából engem nem nagyon foglalkoztat, hogy melyikükkel mi történt azóta. Viszont mindketten ugyanúgy gondoljuk, hogy a múlt az a múlthoz tartozik, a házasságunkban nincs létjogosultsága.

2014. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ. Van olyan kapcsolat, ahol viszonylag békében váltak el, vagy van közös gyerek és jó viszonyban vannak, de vannak olyanok is, akik nem akarják már igazán tartani a kapcsolatot sehogy sem. Mindkettő normális lehet.


Az én volt barátom is jó viszonyban volt az exszével, sőt, én is kedveltem őt, alapjában véve nincs ezzel semmi probléma.


A kérdésben szereplő ex, viszont pofátlanul kihasználja a volt férjét.

Ebben a helyzetben a kérdezőnek teljesen igaza van és ennek semmi köze a hisztihez.


Az meg, hogy a nők viselik nehezebben?

Mint már írtam, én kifejezetten jóban voltam az előző barátom exnejével és egyáltalán nem bántam, hogy barátok maradtak a válás után.

A férjem viszont nagyon még azt sem nézi jó szemmel, ha a volt barátom neten felköszönt pl. a névnapomon.

Ennyit a hülye általánosításaidról. :)

2014. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Én csak a szüleimről tudok nyilatkozni, ők kimondottan jóban vannak, pedig már 10 éve elváltak. Mi, a gyerekeik már felnőttünk, ennek ellenére a szülinapokat közösen szoktuk ünnepelni, mármint a miénket, nyilván a szüleim a sajátjukat nem. Sőt, a fiamat, az ő közös unokájukat még nyaralni is el szokták vinni együtt.

Ja, és teszem hozzá, hogy ez egyikük párját sem zavarja. Mondjuk 50 fölött azért már szerintem benő az ember feje lágya és nem kezdenek féltékenységi jelenetekbe.

2014. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!