Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nálatok ez válóok lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez válóok lenne, ha szóba kerül a gyerekvállalás? Mit csinálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A pároddal jól kijönnél, és a gyerekvállalásról beszélgetnétek, ő pedig bevallaná nektek, hogy szexuálisan izgatják a "tipegő" korú, 1-4 éves gyerekek, mindig megvolt ez a vágya, de sosem csinálna szexuális dolgokat egy gyerekkel.


Hogyan reagálnátok ilyen esetben?



2017. dec. 29. 19:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%

Attól még mert valaki pedofil, nem biztos, hogy eroszakolni fog.

Korban szexuálisan a legvonzóbbak a 17-22 éves lányok. Ha egy 70 éves férfi hozzájuk vonzódik, az is betegség?

Nyilván hatalmas önuralomra van szüksége, de aki egy genetikai betegség, vagy trauma miatt ítéli el az embereket (pedofília, homoszexualitás, nekrofília) az annyit is ér.

2017. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Otthagynám.
2017. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

11.

Az, hogy egy 70 éves vonzódik egy 17-22 éves fiatal lányhoz, és az, hogy egy 30 éves (tök mindegy, hogy mennyi) vonzódik 1-4 éves gyerekhez, teljesen màs dolog. Egy kisgyerekhez vonzódni nem normális.

Ha a kérdés nem elmèleti, akkor ne szülj neki gyereket!!! Undorító mocsadék pesofilok. Kiherélném az összeset!

2017. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

"Attól még mert valaki pedofil, nem biztos, hogy eroszakolni fog.

Korban szexuálisan a legvonzóbbak a 17-22 éves lányok. Ha egy 70 éves férfi hozzájuk vonzódik, az is betegség? "


A pedofília nem korkülönbséget jelent, hanem a serdületlenek iránti szexuális vonzalmat. Egy tizenhét éves már döntésképes ember. Ha neki kel a hetven éves akármilyen okból, az ő dolga. Az meg hogy "lehet hogy nem fog erőszakolni" egy pedofil, túl lutri ahhoz hogy épelméjű ember ennek tegye ki a gyerekét. Mert lehet hogy nem fog. De arra nagyobb az esély hogy igen. Az is lehet, hogyha felteszem a gyerekemet az ablakpárkányra, nem fog leesni. De inkább nem sodrom szándékosan veszélybe, mert mi van ha mégis??

2017. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy meg: árulja már el valaki, ha egy pedofilt a kisgyerekek vonzanak szexuálisan, minek akar megnősülni? Nekem ez a kérdés úgy jött le, hogy marha jó lesz majd a pedofilnak, ha senki sem kérdőjelezheti meg miért van a gyerekek közelébe. Levetkőztetheti, fürdetés címszó alatt fogdoshatja őket hogy kiélje a perverz vágyait... Rosszul vagyok a gondolattól. Engem is megtalált egy ilyen szörnyeteg mikor kicsi voltam, És még azt állította hogy én csábítottam el hat éves fejjel... Mert a hat évesek minden vágya hogy egy negyvenes férfi fojtogassa, meg megerőszakolja őket :( Menjen a pokolba aki ezeket a korcsokat mentegeti.


Nekem soha nem lesz családom, soha nem lesz gyerekem, mert rosszul vagyok a szex gondolatától is, de mások gyerekeit féltem. Az összes pedofilt fel kéne akasztani aki gyereket molesztál.

2017. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezzel a dumával hárítja a gyerekválalást.. de lehet túl optimista vagyok.
2018. jan. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Istenem de undoritooo!!!! Elhagynam
2018. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
65%
Nehogy gyereket szülj egy pedofilnak!!!!
2018. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
21%
Segíteném, hogyan nevelje magát.
2018. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%

16-Nál a pont.


Egy pedofil sem vallaná be a hajlamait, plane nem feleségnek.

Egyszeruen nem akar gyereket, annyi biztos. Ha pedo lenne, pont akarna minel tobbet..

2018. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!