Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Friss válás után a (e elvieleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss válás után a (e elvieleg) legjobb barátom kísérgeti meg pátyolgatja a volt feleségem, csak szerintem van hátsó szándéka? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 10. 10:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
18%

"Ha a haverjának őszintén tetszik a nő, akkor mégis miért fogná magát vissza? J"


Te is aztán nagy barát lehetsz.

Mondom, szerintem illene közölni ezt a többiekkel is.

Nálunk akár hogy volt, elsősorban tabu, aztán ha max nagyon nem bír magával, akkor esetleg megbeszélik egy sör mellett.

Az exeket szakítás után kefélni, gáz.

2018. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Ok, tény, hogy általában tabu szokott lenni a barát exe, de azért nem is olyan nagy ügy, meg erkölcstelwnség, ha aztán összejönnek. Ettől még nem lesz féreg, nem támadott hátba senkit. A kérdezőnek már csak múltja a nő.

És fogadni mernék, hogy a kérdezőnek sem az a baja igazából, hogy a barát nyomul rá. Az se tetszene neki, ha egy számára vadidegen pasas legyeskedne ott, csak akkor nem kenne mire fogni.

2018. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
80%

# 31


Őszintén, mégis kinek árt azzal, ha egy elvált, független nővel kezd kapcsolatot? (Ráadásul a férje hagyta el.)

2018. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem miért pampogsz kérdező, otthagytad a feleséged, nem kellett, akkor miért zavar ha összejön mással?


Azt mondod míg együtt voltatok a barátod nem adta jelét annak,hogy tetszene neki.De ha ennyire törődik vele, hogy miben tud segíteni neki vagy ne legyen egyedül,akkor nem csak dugni akarja,mélyebben gyökerezhetnek iránta az érzelmei,mégsem tett semmit míg együtt voltatok,akkor hogy támadott hátba? Ha régóta szereti,hogy várhatod el,hogy nézze ahogy te örvendezel az új nőddel,ő meg még ne is vígasztalja azt akit tetszik neki, csak azért mert barátok vagytok? Áldozza fel az esetleges boldogságát csak azért,hogy te jobban érezd magad.Akkor te milyen barát vagy ha ezt elvárod? Errőlj beszélj inkább.


Nekem is a válásom után kezdett udvarolni egy kollégám, akivel addig csak beszélő viszonyban voltunk és fel sem merült bennem hogy legyen köztünk valami ,de ahogy randizni kezdtünk új oldalról ismertük meg egymást és beleszerettem,pedig már 4 éve dolgoztunk egy helyen.


Közöttük is ilyesmi lehet folyamatban,és azért állítsák le,hogy te nyugodtabban reszeld a másik nőt...Ez aztán az őszinte barátság...

2018. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
67%

HA jól érem, e éppen a földön csücsülsz, két szék között, és irigykedsz.


Abban is tévedtél, hogy az a "Válás" kategóriába tetted, a "Félreismert barát" helyett.

2018. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Hátsó szándék? Azaz scheggbe akarja küldeni a csajt? Nem olyan nagy baj az hidd L nekem.
2018. jan. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"


Kívánj nekik sok boldogságot gondolatban.

2018. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!