Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Olyan, hogy bíró által elrende...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan, hogy bíró által elrendelt közös felügyelet nincs?! Ha a felek nem tudnak megállapodni.

Figyelt kérdés
2 éve rágódunk a semmin, mert nemhogy közös megállapodás, de még kommunikáció sincs köztünk. Az exem továbbra is a közöset akarja, mert szerinte van olyan és az ügyvédje szerint is (eddig egyikünknek se volt ügyvédje). Egyertelműen a gyt elkerülése a cél. Hogy értessem meg vele hogy ilyet nem rendelnel el ha az egyik fél nem akarja? A kizárólagosat nem akarja, a gyerekek velem laknak. Átlag havi 1 -max 2x alszik nála kisebb, ebéd 1 évben max 2x.... Csak a perköltséget növeli, keresete nincs ( be is adott nullás igazolást).
2018. jan. 22. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
De, van ilyen. És hála az égnek itt, Magyaro.on is egyre gyakrabban, merthogy a gyerek érdeke az, hogy a válás után is maradjon anyja is, meg apja is.
2018. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne ilyen, és ha nem tudok megegyezni akkor a bíró dönt. Na szép is lenne,ha a bíró az alapján döntene az egyik mit akar. Egyezzetek meg. Mi bajod a körös felügyelettel? It Te húzod az időt nem Ő, Te nem akarsz megegyezni. Amúgy most is közös felügyelet van, mivel még nem lett döntés. A bíró nem hülye, kutyát nem érdekli, mennyi a hivatalos fizetése, ha van feketén.
2018. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Biró nem rendel el közös felügyeletet, ha a felek nem egyeznek meg, végigolvastam a jogszabályokat közben.

A 2-nek üzenem: igen, én nem akarok közöset. Tudod miért nem? Mert a gyerekeim nem egyszer kaptam romlott, büdös, penészes kaját. Be van adva bizonyítéknak, sőt, még el is ismerte, jegyzőkönyvben rögzítve van. A lányom undorodik odamenni, akkora a kosz. Én lennék a legboldogabb, ha megbízható apjuk lenne, akihez nyugodt szívvel mennének (mellesleg maguktól se mennek sajnos, pedig én aztán nem akadályozom). Amit 1 éve leírt, azt következő évben ő tagadta le :-)

2018. jan. 23. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
*nem egyszer kaptak
2018. jan. 23. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A bírói gyakorlat nem ismer ilyet, sajnos vagy nem sajnos. Jó lenne, ha összekapná magát, ha ti ketten megállapodnátok, max akkor lehet ilyet csinálni. A bíró magától nem fog ilyet ítélni, ha nincs megállapodás és együtt nem kéritek. Nem tudom, hogy mire alapoznak a felettem tanácsot adók...
2018. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!