Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egy férfi többet simogatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi többet simogatja a telefonját, mint a feleségét, akkor ugye kimondhatjuk a házasság végét?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha egy nő csinálja ugyanezt, az miben különbözik?
2018. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Őőőő, ezt most nem értem, hogy jön ide, de nyilván ugyanaz a szitu akkor is.
2018. márc. 4. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez azért elég kevés infó egy házasságról, nem lehet válaszolni.
2018. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#2: úgy, hogy a szituációt így írtad le, a kérdést pedig általánosítva.
2018. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyan már első, nem kell minden kérdésre ugrani. Ez egy konkrét szituáció, felesleges támadni, világos, hogy fordított esetben is ugyan az lenne a megoldás.


Kedves kérdező! Szerintem nem annyira egyszerű válaszolni a kérdésedre, csekély információmennyiséget tárták elénk. Próbáltál valaha őszintén beszélni erről a problémáról a férjeddel? Tudja, hogy fáj neked? Én nő vagyok, de tisztában vagyok vele, hogy sajnos inkább magunkban rágódunk, nem szólunk semmit, de megsértődni, azt meg tudunk! Ne agresszívan, hanem őszintén, nyugodtan, nem vádaskodva, elmondani mindazt, ami nem esik jól-gyógyír bármilyen nemű problémára, amennyiben igaz társ van melletted.

2018. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi...

ebben mi az általánosítás? Legalább jókor ugranál, volt egy rakat általánosító kérdés.



Hát kérdező, de mi az hogy mindig? Tehát már nem is náz rád?

2018. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy mindig, hanem hogy többet.


És igen, beszéltünk már róla, tudja, hogy függő, és hogy abnormális, amit csinál, mégis ez a helyzet.

2018. márc. 5. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
baromira nem a házasság vége. Lehet nem is függő. Lehet csak nincs elég dolga. Ilyenek miatt nem szabadna házasságnak véget venni
2018. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyánkat és a macskánkat simogatja többet, gyakran szex helyett is mert megunom, hogy mellettem fekszik és kutyának gügyög és és elalszom :D De nem emiatt hagynám ott!
2018. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen sztem gaz!!!
2018. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!