Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ügyvéd előtt aláírt lemondó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rencsi83 kérdése:

Ügyvéd előtt aláírt lemondó nyilatkozat (gyerekről és vagyonról) számít később bíróságon válás esetén?

Figyelt kérdés
A férjem azzal fenyeget, hogy azonnal válunk ha nem írom alá, viszont ha alá írom akkor elgondolkodik. Nem tudom mit csináljak. Nem akarom aláírni. Menteni szeretném ezt a házasságot.

2018. márc. 6. 06:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ne írd alá!

Sőt, javaslom, hogy egy váló papirt írass vele alá. Annak lenne értelme, ennek nincs.

2018. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a férjjel aláíratni válási papírokat, ez nem amerika, hogy csak így lehet elválni.

Megfogalmazod a keresetlevelet, beadod a bíróságra 30ezer forint illetékkel.

Aztán harminc nap múlva kitűzik az időpontot.

Megvan a keresetlevelem, ha gondolod az alapján segítek megfogalmazni.

2018. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg ne adja be a kérdező a válást. A férj akar annyira válni, adja be ő, fizesse csak az a mocsok az illetéket, meg egyebeket, mivel ő lesz a felperes. A kérdező ráér akkor aláírni aztán kész.
2018. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

A felperes élből jobban indul.

Az ő szemszögét ismeri meg előbb a bírósag.

2018. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

"A felperes élből jobban indul.

Az ő szemszögét ismeri meg előbb a bírósag."


Igen aztán megismeri a másik verziót az alperesét ami esetleg közelebb áll az igazsághoz is. csak azért mert valaki felperes és ő kezdeményez semmi előnnyel nem jár nem tudom honnan veszed ezt a butaságot utolsó. Ez csak egy illúzió. Persze természetesen függ az ügy tartalmától és a személyektől.

2018. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Megszületett a megállapodás tervezet. Ami a legérdekesebb, hogy benne van egy olyan rész, hogy az első bírósági tárgyalás előtt el kell hagynom a férjem házát és a lakcímkártyámon sem szerepelhet addigra már az a cím. Ennek van jelentősége? Valamint az egyik pont arról szól, hogy válás esetén az ingóságokról is teljesen lemondok.
2018. márc. 8. 19:43
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mond kérdező, te tényleg ennyire hülye vagy? Nem kaptál elég egyértelmű véleményeket arról, hogy alá ne írd? Az a jelentősége, hogy ahogy ki lesz tűzve a tárgyalás, takarodhatsz a p..ába, mit egy kivert kutya.

Ha most tényleg aláírod, akkor csak gratulálni tudok hozzá, hogy megásod a saját sírod.

2018. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van hülyének lenni :)
2018. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ennyi elég volt mára az internetből. Ez a kérdés nyilvánvalóan kamu. Ennyire senki sem lehet hülye, hogy egyáltalán elgondolkodik ilyesmin.
2018. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aszondja megszületett a tervezet :D Szerintem is kamu. De ha meg is született, gyújtósnak jó lesz!
2018. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!