Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Új életet kezdeni szinte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új életet kezdeni szinte a nulláról pénz, lakás, autó, munkahely nélkül közel a harminchoz?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam házas de elváltam és visszaköltözök Budapestre. Nincs lakásom, autóm, nagyobb pénz tartalékom, munkatapasztalatom. Van egy diplomám de nem a piacképes fajtából amivel könnyen munkát találhatnék. Igazolt munkaviszonyom nincs. Több nyelven beszélek és csak a vállalkozás managmenthez értek, mert evvel foglalkozott a volt férjem.

Saját vállalkozáshoz nincs tőkém. Nő vagyok közel a harminchoz.


2018. márc. 28. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
És akkor hova költözöl vissza Budapestre? Amúgy a nyelvekkel már fél siker, kezdhetsz valamiféle adminsztárcióval, aztán amellett szépen rájössz, mit akarsz csinálni, elvégzel valami tanfolyamot stb és a nyelvek segítségével elboldogulsz. Amúgy mellesleg az Aldiban és a Lidl-ben egy pénztáros jobban keres, mint én a tanári diplomámmal valaha is fogok, úgyhogy kezdetnek az is megteszi, amíg talpra állsz. Abból már egy olcsóbb albit is fenn tudsz tartani,de tanácsos lenne először rokonokhoz menni. Ha vannak.Pesten meg nem kell autó. Nem is értem, elváltál,az exed vállalkozó és te pénz nélkül jössz haza?
2018. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%

Edes Istenem!

Manapsag a diploma megszerzese is sokszor kozel a harminchoz esik.


Uj eletet 40-50-60 evesen is lehet kezdeni, te nagyjabol az elsot kezded.


A nyelvtudasra epithetsz. Amig nem talalsz megfelelo munkahelyet, tanithatsz is.

2018. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Van 10000€.

Volt házassági szerződés.

2018. márc. 28. 14:54
 4/26 anonim ***** válasza:
7%
Ja. En sem ertem. Hogyhogy csupasz seggel josz haza, mikor dolgoztal? Nem talaltal normalis ugyvedet?
2018. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Noren1989 ***** válasza:

Nyilván a férj volt a fifikás, esetleg egy házassági szerződéssel...


Én nem értem a visszaköltözés részét.

Itthon azért nem keresnél bajnok fizut, Pesten viszont magasak lennének a kiadásaid.


Ismerősi körben nincsen semmifajta protekciós állás?


Esetleg egy másik férj beszerzése?

2018. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
A munkakeresésnél a nyelvekre alapozz.
2018. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

"Esetleg egy másik férj beszerzése"


Ez jo... 😁😁

2018. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
Keress gyorsan munkát, aki nem talál az nem akar.
2018. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
Nyelvoktatással magánban is kereshetsz pénzt, magabiztos álláskeresés minden nap, add el magad, agilisan! Albérlet (akár társbérlet) és mindent bele!
2018. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, sikerülni fog!!!
2018. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!